HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Hayata dokunan bir koleksiyon

Nill’s; yeni sezonda vitrinlerine taşıdığı tasarımlarında hayatla iç içe ve tanıdık formlara yeni bir yaklaşım ile bakan bir anlayışı benimsiyor. Geniş bir yelpazede hazırlanan koleksiyonda göz yormayan ancak etkileyici bir atmosfer yakalanmış. Bu sayede marka, alışılmışın dışına çıkarak ve ezberleri bozmayı hedefliyor.

Mobilya ve aksesuarların şekil ve formlarında yenilikçi bir yaklaşım sergileyen Nill’s, bu sezon modellerinin çizgilerinde hayatı ve hayatın içinden anları tanımlayan bir anlayış ile karşımıza çıkıyor.

Alışılmış dekorasyon tarzlarına sıra dışı bir bakış açısı sunmayı amaçlayan marka; objeleri ve mobilyaları değişik şekillerde, farklı formlarda ve çizgilerde hazırlıyor. Küçük dokunuşlarla elde edilebilen büyük farklar, bireyin yaşamın içinde kat ettiği yolları ve gün içinde yaşanan küçük sürprizlerle akışın ne denli değişebileceğini sembolize ediyor. Birbirinden farklı renklerin ve kumaşların biraraya gelerek oluşturduğu şaşırtıcı uyum, Nill’s tasarımlarının 2013 sezonunda sergilediği bir başka özellik… Yaratılan denge, tutarlılık ve bu kavramlarla birlikte elde edilen özgün bütünlük; iç mekanda keyif veren, uzun soluklu kullanılabilecek, bireyin her anına adapte olma yeteneğine sahip bir konsept anlayışını da beraberinde getiriyor.