HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Hayal ettiğiniz gibi mekanlar

Yaşadığınız mekanı düşlediğiniz gibi dekore etmek eskisinden çok daha kolay. Birçok güçlü marka, ulaşılabilir ve kaliteli tasarımları ile ev yaşamına değer katıyor. Bu markalardan biri olan Bien Seramik; sürekli yenilenen koleksiyonları ile evlerin hayal edilen atmosferlere ulaşmasını sağlayan çözümler oluşturuyor.

Sakarya
Adını Sakarya Nehri’nden alan seri, Sakarya Nehri’nin üzerinden geçtiği kayalıklardan esinlenerek tasarlanmış. Her mekân ve zevke uyum sağlayabilecek renkleri ve girintili çıkıntılı dokusuyla bahçe, teras ve havuz kenarlarına çok yakışıyor. Uzun ömürlü ve kaliteli yapısı ile yıllarca aynı performansta kullanılabiliyor.

SAKARYA1

Tuna
Karadeniz’e dökülen Tuna Nehri’nin ilham kaynağı olduğu bu seri, nehrin kenarındaki çakıl taşlarının şekil ve renklerini yansıtıyor. Doğal taşların uyandırdığı huzuru mekanlara taşıyan seri, Zen karakteriyle hem sıra dışı hem de etkileyici bir kimlik sunuyor.

TUNA1

Quartz
İlk kez ve sadece Bien teknolojisiyle üretilen 2 cm kalınlığındaki porselen karolar son derece dayanıklı oldukları için balkon, teras, bahçe ve ıslak havuz kenarlarında, ayrıca bahçe yürüyüş alanlarında tercih ediliyor. Açık alanlar için özel olarak tasarlanmış, çatlamaya ve kırılmaya karşı dayanıklı bu karoların yüzeyleri antsilip olduğundan, sık sık temizlenen veya havuz başı gibi ıslak zeminlerde güvenle kullanılabiliyor. Ürünlerin bir önemli özelliği de yürüyüş yolları ve klasik döşeme tarzı yapıştırıcı, harç gerektirmeyen tüm alanlarda zahmetsizce, yapıştırıcı ve derz kullanılmadan döşenebilmeleri. Ayrıca taşıyıcı aparatlar üzerine yerleştirilebilen seramiklerin altına sulama ve aydınlatma sistemleri yerleştirilebiliyor olması ürünün kullanım alanlarını artıran bir diğer özelliği.

QUARTZ-GRI1

Natura Wood
Klasik ahşap döşemeler, sıkça suya maruz kalan teras, balkon ve verandalarda uzun ömürlü olmadığı için tercih edilmiyor. Birden fazla renk seçeneğiyle 14.3×90 ve 22×90 ebatlardan oluşan model, boyutları sayesinde evlerin her alanına uygulanabiliyor ve ıslak mekanlar için de kaliteli ve uzun ömürlü bir çare üretiyor.

NATURA-PINE11