HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Halıda farklı bir yaklaşım

1981 yılında, Türkiye’de halının merkezi sayılan Gaziantep’te Mahmut ve Hüseyin Ulutaş kardeşler tarafından kurulan Mutaş Halı, halı ve kilim üretimi üzerine yaptığı yatırımlar ve teknolojik alt yapısı ile bugün 5 kıtada 46 ülkeye ihracat yapan bir firma kimliğine kavuştu. Post Halı markası ile 2013 koleksiyonunu da tüketicisi ile buluşturan firma, 2014 yılına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Post Halı markası ile online satış mağazasından da tüketiciye ulaşan Mutaş, bu alandaki yatırımları ile de ilgi çekiyor ve beğeni topluyor.

Sonbahar – Kış sezonuna güçlü bir giriş yapan Post Halı, dünyada trend haline gelmiş renk ve desenlerle harmanladığı özgün halı modelleri ile günümüz tüketicisinin beklentilerini eksiksiz karşılamayı hedefliyor. Markanın koleksiyonuna yeni katılan modeller; yılın modasına uygun tarzları ve renklerin çeşitli tonlarını ustaca yorumlayan tasarımcıların elinden çıkmış. Koleksiyonlarını hazırlarken evrensel beğenileri de dikkate alan Post Halı, bu sayede sadece Türkiye’de değil Avustralya’dan Amerika’ya uzanan çok geniş bir coğrafyada tüketicisini yakalamayı başarıyor.

Post Halı ile halıda online alışveriş dönemi

Online halı satış mağazası ile tüm dünyada tüketicisine 24 saat hizmet verebilen Post Halı, online satış mağazasında oldukça cazip fırsatlar ve alışveriş avantajları sunuyor. Markanın tüm koleksiyonunun yer aldığı sitede, beğenilen halıya ulaşmak oldukça kolay.Canlı Destek Hattı ve ücretsiz kargo hizmetleri, tüketici dostu yaklaşımlar olarak öne çıkıyor. Sitede yatak odaları ve oturma odaları için interaktif tasarım alanları bulunuyor. Bu sayede odanıza en uygun halıyı, renk ve desenlerini kolayca belirlemeniz mümkün oluyor. Bonus, Axess ve World Card sahiplerine 12 aya varan taksit avantajları da halı alışverişini bütçeleri sarsmadan, ekonomik bir şekilde yapmayı kolaylaştırıyor.