HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Hafif, çok yönlü ve sınırsız kombinasyonlar

Bugün birçok kişi hem hareketli günlük yaşamlarını dengeleyecek hem de onlara bir sakinlik hissi verecek iç mekan mobilyaları istiyor. Bu odaların özelliği, görsel açıklık sunması ve bir düzen hissi oluşturması… Bu da her tür malzemenin ortadan kaldırılması için bol miktarda saklama yeri olmasını gerektiriyor. Duravit’in X-Large mobilya serisi, sadeleştirilmiş tasarımı sayesinde görsel açıdan sakinleştirici bir ortam yaratırken, ince çizgileri ve şık hatları ile de dikkat çekiyor.

+X-Large_02

Duravit AG ve Sieger Design’ın birlikte yeniden yorumladığı X-Large serisinde mobilyaların ön kenarındaki hafif ve ince hatlar önemli tasarım özellikleri olarak belirginleşiyor. Genişlikleri 80 ile 200 cm arasında değişen konsollar, geniş odaların uzun kenarlarını en uygun biçimde öne çıkarıyor. Aynı şekilde oteller veya küçük odalar için de özel çözümler sunmayı başarıyor.

Seri, çok fazla çeşit içermesi ve farklı kombinasyonlara izin vermesi sayesinde hemen her beğeniye ve ihtiyaca yanıt üretebiliyor. Etajerli lavaboların genişlikleri 40 ile 120 cm arasında değişiyor. Bu ünitelerde bir kapak, çekmeli bölme ya da iki çekmece bulunuyor. Uzun dolapların genişliği 30 cm’den başlıyor. Ayrıca, kumaş kaplamalı hareketli dolap ünitesinde de diğer eşyalar saklanabiliyor ve her yaştan insan bu ünitenin üzerine rahatça oturabiliyor.

Boyadan kaplamaya ve gerçek ahşaba kadar uzanan sekiz farklı renk seçeneği bulunuyor. Bu program; fırçalanmış, gerçek ahşap meşe cilası ve doğal ceviz kaplama gibi özellikle doğal his veren renk seçeneklerini de içerecek şekilde genişletilmiş ve marka seriye ek olarak mat beyaz seçeneğini de adapte etmiş. Ayna üzerinde şık bir ışık yansıtıcı yer alıyor. Yenilikçi teknolojiyle yüzün parlamadan en uygun şekilde aydınlatılması için çekici renkte, dolaylı ve homojen LED ışık sağlanmış. İsteğe bağlı olarak eklenebilen bir ses sistemi de yenilikler arasında…