HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Güz dinginliğinde yatak odaları

Cottonbox, yeni mevsimin rahatlatıcı etkisini derinlemesine hissettiren Sonbahar & Kış Koleksiyonu ile yeni tasarımlarını beğeniye sunmaya başladı. Markanın nevresim takımlarında sadece pamuk ipliği kullanılması sebebiyle terlemenin önüne geçiliyor. Kusursuz bir dokunuş sağlayan pamuk ipliği kalitesi, tüm yumuşaklığı ve nefes alan yüzeyi sayesinde rahat bir uyku ortamı yaratıyor.

Cottonbox, dokunma duygusunu harekete geçiren tozpembesi, inci parlaklığını anımsatan beji ve huzur veren pastel renkleri ile yeni mevsimi karşılıyor. Markaya özgü yorumlarla gri, kahverengi, pembe, bej, sarı gibi renklerin mekanlarla farklı bir buluşma yaşaması sağlanmış. Zarif işlemeli ve desenli özel ürünler de yine koleksiyonun bir parçası.

Her tarzda yaşam alanına uyum sağlayabilecek göz alıcı alternatifler oluşturan Cottonbox, her sezon olduğu gibi Sonbahar’da da yenilikçi bir yaklaşım sergiliyor. Sezonun en dikkat çekici desenleri kırmızı, bej ve hardalın uyumuyla sportif bir görüntü oluşturan Serafima ve feminen tarzıyla dikkat çeken Tuğba olarak belirginleşiyor. Bebek, genç ve yetişkin gibi tüm yaş gruplarına farklı koleksiyonlar oluşturan markanın ürünlerinde, baskı ve boya aşamasında hiçbir zararlı maddeye yer verilmiyor.

Güz dinginliğinde yatak odaları