HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Güneşin enerjisi Creavit ile banyolarda

Creavit’in yeni ürünü “Hare Banyo Mobilyası” güneşin enerjisini evlere taşımak amacıyla tasarlandı. Güneşin her doğuşu ile yeni bir güne başlamanın yenileyici, tazeleyici etkisini banyoya ulaştıran bu ayrıcalıklı tasarım, ilhamını da yine güneşin parlaklığından alıyor.

+hare_SR3141

Yenilenme gereksinimi, günümüzün stres dolu dünyasında, ev yaşamını daha özel kılmakla kalmıyor, bireyin evinden beklentilerini de giderek artırıyor. Creavit’in 2014 sezonuna yönelik hazırladığı tasarımlar, banyoları bu yenilenmenin başlangıç noktası haline getirmeyi hedefliyor. Tazelenmiş, güç toplamış olarak güne yapılan başlangıç için ilk adım elbette değişimi benimsemek ve bu noktada doğru adımlar atmayı başarmak. Markanın Hare Banyo Mobilyası adıyla koleksiyonuna katılan özel tasarım, eski banyolarından sıkılan ve içinde yeni hayaller, umutlar ve başlangıçlar barındıran mekanlara ulaşmak isteyenler için ideal seçimler arasında.

hare_SR3141_2

Gövdesi afromozya renginde tasarlanan Hare, uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor. Bu özel renk, Afrika kökenli afromozya ağacından geliyor. Ağaçların Kralı olarak tanımlanan afromozya, yılların yıpratamadığı bir dayanıklılığa sahip. Mobilya yapımının yanı sıra milyarlık lüks yatlarda, bahçe mobilyalarında, köprü ve liman yapımında da tercih ediliyor. Neme, suya, deniz suyuna ve her türlü iklim koşullarına karşı 500 seneye yakın direnme gücü bulunan bu çok özel ağaç, Hare Banyo Mobilyası’nın da yapısını oluşturuyor.

Güneşten gelen mucizevi enerjisi ve dayanıklılığıyla öne çıkan tasarım;100 cm alt ve üst modül, raf ve 90 cm boy dolabından oluşuyor. Asma mobilya olarak tasarlanması temizlik kolaylığı ve dekorasyonda şıklık sağlarken, kapaklarda uygulanan beyaz renk ise modelin estetik bütünlüğüne önemli katkı sağlıyor. Granit Hilton lavabo, Hare’ye zarif bir fonksiyonellik katmış. Özgün tasarımlı ayna ise derinlik hissi yaratarak, her ölçüde banyonun ferah ve geniş bir izlenim yaratmasını sağlıyor. Ayna üzerindeki dokunmatik LED aydınlatmanın getirdiği konfor ve kullanım rahatlığı da Hare’nin banyoya kattığı değeri artıran unsurlardan biri…

SV1440

Creavit’in tasarımından fonksiyonelliğine dek özenle hazırladığı Hare Banyo Mobilyası, markanın çeyrek asırdır banyolarda yarattığı ayrıcalıklı dünyaların 2014 sezonundaki özel uzantılarından biri olmayı başarıyor.