HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Göz kamaştıran bir seri

Modern üretim teknikleri ve zengin ürün seçenekleriyle tüketicisine birçok alternatif sunan Graniser, yeni serisi Queens ile yaşam alanlarına değer katıyor.Seramiğin dekorasyondaki güçlü etkisini kendine özgü yaklaşımları ile yorumlayan marka, bu yeni serisi ile birlikte seçkin, asil ve sıradışı bir üslubu da gözler önüne seriyor. Doğadan esinlenerek tasarlanan mermer desenli seri, zarif tasarımı ile de göz kamaştırıyor.

QUEENS_Beige-kopya

Doğa sanatının en güzel eserleri arasında yer alan mermer deseni, Graniser’in yeni serisi Queens’te yeniden hayat buluyor. Yaşam alanlarına asil ve zarif bir görünüm katan seri, beş farklı renk seçeneği ile de her zevke seslenmeyi başarıyor.

Nero, marrone, beige, bone ve grigio renklerinden oluşan seride 60×60, 30×60, 45×45, 33×33, 7,5×33 ve 5×5 cm ebatlarında üretim gerçekleştiriliyor. Bu özel ve geniş seçenek yelpazesi, modelin uygulandığı her mekanı özel ve ayrıcalıklı kılmasını sağlıyor. Evin tüm odalarında rahatlıkla uygulanabilen ve kullanılabilen Queens; beklentileri sadece şıklığı ile değil kalitesi ve dayanıklılığı ile de karşılıyor.

Göz kamaştıran bir seri