HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Gençlere özel dünyalar

Ev mobilyası alanında güçlü markalar arasında yer alan Doğtaş, gençlerin yaşam alanları için de zarif ve nitelikli tasarımlar geliştirmeye devam ediyor. Markanın koleksiyonuna eklediği Arty ve Sky modelleri, kullanıcısı ile bir bütün olmayı hedefleyen, karakterini mekana taşımasına olanak sağlayan detaylarla zenginleştirilmiş.

Dogtas-Arty

Genç kızların özel dünyası: Arty
Genç kızların beğeni ve ihtiyaçlarına göre tasarlanan Arty; pembe, açık gri, antik meşe ve lake beyazın ahenkli uyumundan oluşuyor. Dolap ve yatak başlığına uygulanan grafik baskı takımı hareketlendirirken, çekmece kulplarında kullanılan kalpler odaların havasını yumuşatıyor. Model ile uyumlu nevresim takımı, yatak örtüsü, tavan ve masa lambasıyla takım tamamlanırken; özel çekmece rafları, askı detayları ve kolay temizlenebilir deri yatak başlığı kullanım kolaylığı sağlıyor.

Dogtas-Arty-(2)

Sade ve zarif: Sky
Antik meşe, lake beyaz ve turkuazın modern tasarımla birleşmesinden oluşan Sky, modern çizgileri ile yalın ve şık bir oda sunuyor. Oval hatlı, beyaz deri karyola başlığında kullanılan, takımın rengiyle uyumlu düğme ve akrilik şeffaf kulplar genç odaların modern yüzünü ortaya çıkarıyor. Başlıklı karyola, komodin, çalışma masası, kitaplık, gardırop, şifoniyer ve gardırop yan modülü gibi farklı alternatifler sunan Sky, gençler için yaratıcı alanlar oluşturuyor.

Dogtas-Sky