Gençler kendi odalarını tasarlıyor

+white-chocolate_3675-kopya

Gençlerin yaşam alanlarını da tasarım olgusu ile buluşturan Çilek, yeni serisi White Chocolate ile sade ve modern tarzın tutkunu gençlere ayrıcalıklı bir mekan sunmayı hedefliyor. Model rengi, tasarımı ve aksesuarlarıyla birlikte gençlere kişisel zevklerine göre kombin ve dekorasyon kolaylığı sağlıyor.

white-chocolate_3560-kopya

White Chocolate serisi; yalın bir çizgide olan ahşap dokusu, beyaz ve bronz renklerinin uyumlu kombini ile her yaştan gencin yaşam tarzına uygun olarak tasarlanmış. Tasarımıyla özellikle dar mekanlarda fonksiyonellik sağlarken, odanın optimum kullanımına izin veren ve zaman içerisinde yapılacak yeniliklere da imkan sağlayan White Chocolate, böylece sahiplerine farklı dekorasyon çözümleri de sunuyor. Çeşitli aksesuarlarla kendi oda konseptlerini oluşturabilen gençler, hayal ettikleri odaya sahip olabiliyor.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page