HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Genç odalarında meşe sıcaklığı

Çilek; yaşam alanlarını kendi zevklerine uygun hale getirmek isteyen gençler için hazırladığı Pozitif Meşe serisiyle işlevsel ve olumlu bir hava oluşturuyor. Farklı tasarımları biraraya getiren bu yetenekli grup; markanın “kendi odanı kendin yarat” tarzını gözler önüne seren modül ve aksesuarları kullanışlı bir şekilde buluşturuyor. Farklı kullanımlara imkân sağlayan seri; çok fonksiyonlu modül, mat alüminyum ve temperli cam detaylarla genç odalarına akılcı çözümler sunuyor.

CilekPozitifMese

Meşe ve metalin uyumu

Seride yer alan Single karyola ve ranza seçenekleri; geometrik alüminyum süslemelerle yatağı destekleyen kıvrımlı başucu ve sıra dışı profil ayaklarıyla güçlü yapı sergiliyor. Aynı odayı paylaşan kardeşler için harika bir çözüm sunan ranza versiyonu, istendiğinde iki ayrı karyola olarak da kullanılabiliyor. AB standartlarındaki sağlam profiller de güvenliği tamamlıyor.

CilekPozitifMeseRanza

Pozitif Meşe grubu ürünler arasında ayrıca; mekanı işllevsel ve konforlu kılacak birçok tasarıma yer verilmiş. Kitaplık, çalışma ünitesi, dolap seçenekleri, çamaşırlık gibi modüller; gençlerin yaşam alanlarına enerji ve pratiklik de kazandırıyor.

Meşe sıcaklığında kamp ortamı

Pozitif Meşe grubunda yer alan Maceracı Karyola; bir kamp ortamını yansıtıyor ve odanın en renkli parçalarından biri konumunda bulunuyor. Ürünün başucunda gerili çadırı, kenarlara toplanan tentesi ve içine asılı lambası adeta kampta uyuyormuş hissi verirken, başucunda konumlanmış cepler de karyolaya işlevsellik kazandırıyor.

se-MaceraciKaryol