HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Genç kızların odalarında yakut zarafeti

Çilek; bebek, çocuk ve genç odalarına yönelik özel tasarım modelleri ile beklentilerin üstüne çıkmayı sürdürüyor. Markanın koleksiyonuna yeni katılan Yakut modeli; romantizmin ve zarafetin simgelerinden biri olan yakuttan esinlenmiş. Tasarım; genç kızların özel dünyasına yönelik önemli detaylarla yapılandırılmış ve kullanıcısını özel hissettiren bir estetik kurgu ile hayata geçirilmiş.

Çilek Genç Odası - yakut

Çilek, yeni serisi Yakut ile 4-18 yaş arasındaki kızlara renkli bir odanın kapılarını aralıyor. Klasik tarzı modern bir anlayışla yorumlayan tasarım, ışıltısıyla da kız çocuklarının ve genç kızların gözlerini kamaştırıyor.

Tasarımında kullanılan taşlarla odalarda ışıltılı bir hava estiren Yakut, modayı yakından takip eden, ışıltılı ve gösterişli bir tarzı olan tüm kızların beğenisini kazanacak unsurlarla tamamlanmış.

yakutIMG_1147

Sezonun trend renkleri olan ahududu ve beyaz ile kombin edilerek dizayn edilen model; enerji dolu ve renkli kişiliğe sahip kızların odalarını süslerken, özel aksesuar seçenekleri ile de kullanıcısı ile bütünleşmeyi ve dünyalarını odalarına yansıtmalarına olanak vermeyi başarıyor. Yine ahududu ve beyaz renklerin hakim olduğu aksesuarlar arasında şık bir puf ve sandalye ile onu tamamlayan yatak örtüsü ve cibinlik de bulunuyor.

Genç kızların odalarında yakut zarafeti