HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Geçmişin izleri ile gelen uyum

Kale’nin, geleneksel detayları kullanarak mutfakta güncel fonksiyonelliği yakaladığı Nebrina Koleksiyonu, Kalebodur’un geçmişin izlerini taşıyan karo çini koleksiyonu Elhamra ile aynı mekanda buluşuyor. Mutfakta farklı bir bütünlük ve denge oluşturan bu ikili, sıradışı ve etkileyici bir ambiyans yaratma konusunda son derece başarılı bir ekip çalışmasının altına imza atıyor.

Nebrina-Elhamra-1

Nebrina mutfak mobilyası; country tarzın sıcak ve keyifli ortamlarını mutfaklara taşırken geçmişe göndermeler yapmayı da ihmal etmiyor. Model; günümüzün modern kullanım detaylarını başarıyla sunarken, detaylarda yakaladığı sunum farklılıklarını vitrin dolaplarında ve ada ünitesindeki masif tezgahta da gözler önüne seriyor. Koleksiyonda mutfak kapak ve renginden tezgahına, kulplarından duvarda kullanılan seramiğine kadar mükemmel bir uyum sağlanıyor. Serinin kapakları mat krem ve lake alternatiflerinin yanı sıra beyaz, inci beyazı, açık gri ve koyu gri seçenekleriyle sunuluyor.

Kalebodur’un geçmişin izlerini taşıyan karo çini koleksiyonu Elhamra’nın, Nebrina koleksiyonu ile sergilediği kusursuz uyum da özenli yaklaşımın kanıtlarından biri. %100 porselen karoların el yapımı orijinallerinden ayırt edilemeyen çini desenleriyle kaplandığı Elhamra serisi, kullanıcısını yıllar öncesine götürüyor ve anılar, yaşanmışlık, içten bir sıcaklık gibi kavramlarla buluşturuyor. Çimentodan tek tek elde üretilen çini tarzı karolardan oluşan Elhamra serisinde, 20×20 cm ebadında orta modül, kenar bordür ve köşe parçaları yer alıyor.