HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Farklı ve rahat formlarla salonunuzu güzelleştirin

Ev yaşamından en büyük beklenti rahatlık, dinlenmek ve güne yenilenmiş başlamak… Bu ana beklentileri karşılarken her birimizin kendi zevki ile şekillendireceği salon çözümleri bulunuyor. Kanepelerden tekli oturma birimlerine dek hemen her eşyada sayısız çeşitlilik yakalanabiliyor. Önemli olan sizin nasıl bir dinlenme ve konfor alanı düşlediğiniz… İsterseniz gelin birkaç değişik öneriyi yakından inceleyelim.

Salona genel havasını ve tarzını veren en önemli eşyalar oturma üniteleri… Kanepe ve koltuklar, gerek işlevleri ve gerekse tasarımları ile farklı farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Ortak özellikleri arasında oturma konforu, kullanım kolaylığı, pratik ve işlevsel bir ev yaşamına katkı sağlama gibi unsurlar bulunuyor. Kanepeler ikili, üçlü ve köşe olarak şekilleniyor. Tekli oturma birimlerinde ise koltuk ve puflar ilk akla gelenler arasında.

Oturma birimleri her ne kadar çok amaçlı kullanıma uygun dizayn edilse de mekanın işlevselliğini artırma noktasında yardımcı ürünlere de ihtiyaç duyuluyor. Sehpalar, kırlentler, dekoratif şallar ve bunlar gibi ürünler, dekorasyonun çıkış temasını da belirginleştiren önemli detaylar haline gelebiliyor.

Klasik tutkunu iseniz konforlu bir kanepe ile birlikte görsel ihtişamı da salonunuza taşıyabilirsiniz. Renkler ve formlar, bu akımın güçlü yönleri arasında.

Alışılmışın dışına çıkmak isteyenler, tasarımcıların zengin hayal dünyasında keyifli bir yolculuğun deneyimlerini evlerine taşıyabilir.

Yatak olabilme özelliğine sahip olan kanepeler, hem daha rahat oluşları hem de misafir ağırlamaya olanak verişleri ile ilgi topluyor.

Kleopatra adı verilen bu koltuk/kanepe formu; uzanmak, oturmak ve farklı aktiviteleri hayata geçirmek için şık bir çözüm konumunda.

Köşe kanepeler, dar ve geniş salonlarda değişik işlevleri ve değerleri mekana adapte ediyor. Kalabalık sohbetlerden depolamaya dek birçok çeşitli fonksiyon biraraya getiriliyor.

Farklı ve rahat formlarla salonunuzu güzelleştirin