HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evlilik heyecanına Tepe Home refakati…

Ev dekorasyonunun güçlü markalarından Tepe Home; evlilik hazırlığı yapan çiftlere, yaşam alanlarını kendi tarzlarına göre yansıtabilecekleri farklı ve şık seçenekler sunuyor. Estetiğin ön planda olduğu, hem konsept hem de stil bütünlüğünü bir arada sunan mobilyaları ile öne çıkan marka; evlilik alışverişindeki heyecanlı duraklar arasında yer alıyor.

Yarattığı mekânlarla, hayattaki mutlu anların sayısını çoğaltan Tepe Home, evlilik alışverişinin değişmez adresleri arasında. Her zevke hitap eden farklı konseptlerdeki zengin ürün yelpazesiyle yaşam alanlarının tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Tepe Home’da oturma odası grupları, bahçe mobilyaları, yatak odası ve yemek odası takımları, yaşam alanlarında en çok aranan “fonksiyonel çözümler ve konforun” bir araya geldiği ürünler göze çarpıyor. Markanın üst segmentteki koleksiyonunda yer alan ve güncel trendleri yansıtan ürünler, ışıltılı çizgilerinin yanı sıra göz alıcı ve modern görünümleriyle zamana meydan okuyor.

Modern hatları ve kalitesi ile öne çıkan mobilyalara mermer ya da doğal taş görünümlü alternatif yüzeyler, metal, cam gibi farklı malzemeler eşlik ediyor. Tepe Home koleksiyonlarında ahşabın zarif dokusunun, modern çizgilerle bütünleştiği mobilya seçeneklerine de yer veriliyor. Doğanın sıcaklığı ve huzurunu evlere taşıyan ürünler, zarafetlerinin yanı sıra fonksiyonellikleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Evlilik heyecanına Tepe Home refakati…