HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evlerin enerjisi tazeleniyor

Tasarım  Perde, yerli ve yabancı kumaşlar, duvar kağıtları, ev ve bahçe aksesuarları,  perde dekorasyonu ve tasarımlarıyla ilgili her konuda müşterilerine, tasarımdan uygulamaya kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hizmetler vermeye devam ediyor. Markanın 2015 koleksiyonları, mekanlara baharın tazeliğini ulaştırmayı hedefliyor.

Nobilis_Frida

Tasarım Perde; Fabricut, Vervain, Trend, Nobilis, S.Harris, Stroheim, Guell Lamadrıd, Misha Handmade Wallpaper, Duralee, Missoni Home, Highland Court, Vera Seta, Kanchi ve Vera seta gibi dünyaca seçkin markaların Türkiye temsilciliğini üstleniyor.

2015’in İlkbahar ve Yaz koleksiyonlarında perdelik kumaşlarda ham dokular ön planda. Aynı konu döşemelikler için de geçerli. Taş rengi, bejin tonları, kahveler, maviler, turkuazlar, gümüş, altın ve bronz  tonları ön planda karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda provansa yönelik bir dönüş yaşanmaktadır. Yatak odalarında dantel tüller, ipekler tercih edilirken genel yaşam mekanlarında müşterinin ihtiyacına göre kullanışlı ham ipek ketenler, büyük damasklar, kadifeler ve düz dokulu kumaşlar bir bütün içinde kombinlenip beğeniye sunuluyor. Duvar kağıtlarında damasklar, ince ve kalın çizgiler, düz ve dokusu olan duvar kağıtları ile ekolojik ürünler bu yıl çok moda olacağa benziyor.

Nobilis_Hibiscus