HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evler doğa ile iç içe

İlkbahar kapıda ve doğa da uyanışın eşiğine geliyor yeniden. Yavaş yavaş farklılaşacak olan çevre, Kış aylarının soğuk ve kasvetli havasını bambaşka bir renk cümbüşü ve enerji ile şekillendirecek. Bu uyanışın tarifi zor duygularını her mevsim evinizde yaşamak mümkün oysa. Tasarım dünyasının geldiği son nokta, baharın sevincini iç mekanlara taşımayı başarıyor. Zevkinize uygun yapacağınız seçimlerle siz de kendi baharınızı yaratabilirsiniz.

Çiçekler, yaprak desenleri, rengarenk kumaşlar ve bir gökkuşağının mutluluk veren varlığı… Bunları evinizde canlandırmak için yapabileceklerinizin aslında sınırı yok. Yüzlerce koleksiyonda yer alan binlerce model, evinizde yaratmak istediğiniz ambiyansı oluşturmanızda büyük kolaylıklar sağlayacak. Elbette her şey renklerle ve desenlerle sınırlı değil. Doğadan ilham alan formlarda tasarlanan objeler ve ana üniteler de mekanın karakterine doğrudan etki eden bir güç sergiliyor.

Evinizi bir botanik bahçesinin büyülü bütünlüğü ve dengesi ile tanımlayabilirsiniz. Birkaç uyumlu rengi çıkış noktası alarak, bu renklerin çeşitli tonlarını kullanabilir, doğanın kendine özgü geçişlerini yaşadığınız mekana taşıyabilirsiniz. Modern ve klasik formlarda farklılaşan bu atmosferler, size birbirinden farklı birçok kombinasyon için de olanak verecektir.

172_TELESET_0100_KO_MARIN_KOSE_0000