HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evinizin her köşesinde seramik zarafeti

Kısa süre öncesine dek ev içinde kullanımları banyolar ve mutfaklarla sınırlı olan seramikler, günümüzde evin her köşesinde kullanılabilecek yapısal ve estetik özellikler içeriyor. Modayı ve trendleri yakından takip eden seramik tasarımları, ev yaşamına ayrıcalık, kalite ve konfor katmayı hedefliyor. Zemin ve duvar uygulamaları ile ev dekorasyonunda bambaşka bir dünyanın kapılarını açan bu özel ürün için, bazı güçlü markaların koleksiyonlarından örnekleri biraraya getirdik.

+Yurtbay-Seramik-Calacatta

Yurtbay, mermerin doğallığını mekanlara taşıyor
Yurtbay Seramik, banyoda ve dilediğiniz her yerde Calacatta Mermeri’nin zarif dokusuna yer açıyor. Doğal taşların dokularını üstün seramik teknolojisiyle buluşturan marka; birebir mermer görüntüsünü mekanlara taşıyan, duvar ve zemin kullanımına uygun Calassic Calacatta Koleksiyonu ile ayrıcalıklı mekanlar yaratıyor. Seri, farklı ebatları ile modüler döşeme imkanı sağlıyor. 15×30, 30×30, 30×60, 60×60 ebatlarında üretilen modeller beyaz rengi ve gri damarlı güçlü dokusuyla dikkat çekiyor.

natura-wood1

Bien Natura Wood ile ahşap şıklığı
Bien Seramik, geniş seramik koleksiyonunda ahşap efektine de yer veriyor. Birden fazla renk seçeneğiyle 14.3×90 ve 22×90 ebatlardan oluşan Natura Wood, bu yaz dekorasyon modasının parlayan yıldızı olan ahşap ve bambu oturma takımları ile mükemmel bir uyum gösteriyor. Boyutları sayesinde evlerin çevresinde dar alanlara da uygulanabiliyor.

Kalebodur-Pietra-Antique

Kalebodur’dan Pietra Antique ile
çarpıcı bir etki Kalebodur, doğanın büyüleyici taş dokusunu yansıtan Pietra Antique serisi ile sadece dış cephelerde değil, banyolarda da çarpıcı bir etki yaratıyor. Naturel ve parlak yüzey alternatiflerine sahip olan Pietra Antique serisi; beyaz, gri, cappuccino ve antrasit olmak üzere 4 ayrı renk seçeneğini 60×120, 60×60 ve 30×60 cm ebatlarında sunuyor.

NGKütahyaSeramik_Agora

NG Kütahya Seramik’ten iç mekanlara otantik dokunuş
Çininin otantik havasını modern yaşamın fonksiyonelliğiyle birleştiren Agora serisi, NG Kütahya Seramik’in yeni tasarımı. Antrasit, kahve ve fildişi renklerinin birleşimindeki desenleri ile mekânı hareketlendiren Agora dekorlar, evlerden otellere, restaurantlardan kafelere kadar her yaşam alanlarında kullanılabiliyor. Agora, ahşap ya da taş görünümlü NG Kütahya Seramik’in diğer yaratıcı tasarımları ile de kombinlenebiliyor. Agora dekorlar, sırlı porselenin getirdiği bir avantaj olarak tercihe göre duvarlarda da kullanılabiliyor.

LIGHT&SHADE_DSC2006_END

Villeroy&Boch’tan ışık ve gölge oyunu
Villeroy&Boch, duvar ve zeminler için yeni bir konsept geliştirdi. Light&Shape adıyla sunulan konsept zamansız, elegan ve doğal ışığa sahip. Traverteni modern 3D grafik ile birleştirerek mekanlarda ışık ve gölge etkileşimini yansıtıyor. Konseptte yer alan beyaz, bej ve doğal taş rengi, travertenin kendi doğal renginden esinlenerek tasarlanmış. Rölyef dekorlar geometrik bir ritim sunan grafik tasarıma sahip. Sonuç olarak Light&Shade minimalist ve klasik yaşam stili sunan mekanlarla mükemmel uyum sağlarken; yaşam alanlarında ışık ve gölge etkileşimini çarpıcı bir şekilde yansıtıyor.