HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evinizi renklendirin

Düfa Boya tarafından kullanıma sunulan Tinting teknolojisi, klasik renkler ve tonları arasında sıkışıp kalmanızı önlüyor ve tam olarak hangi rengi düşlüyorsanız, o rengi evinizde duvarlarınıza uyarlamanıza yardımcı oluyor. Daha kişisel yaşam alanları yaratılmasına olanak veren Tinting teknolojisi, evlerini özel kılmak isteyenlere sesleniyor.

Düfa-Boya-Başak-Sarısı-Mine-Grisi

Düfa Tinting teknolojisi, sahip olduğu 70.000 renk seçeneği sayesinde doğanın tüm renklerini evlere taşıma, alışılagelmiş renklerden sıyrılıp özel mekanlar yaratma fırsatı sunuyor. Kendinizi ifade etmenin belki de en kolay yolu yaşam alanlarınızı kişisel tarzınızı yansıtacak şekilde dekore etmek. Dekorasyonda kullanacağınız objeler ve aksesuarlar kadar renk seçiminde de özgür olmanız, yaratıcılığınızı sınırlamamanız da önemli… Dekorasyonda renk kullanımında sınırları ortadan kaldıran Düfa, bu teknolojisi ile zengin renk seçenekli kartelasının yanı sıra doğanın tüm renklerini seçebilme özgürlüğü getiriyor.

Tinting teknolojisinde, istenen rengin kodu makineye girilerek, 10 dakika gibi kısa bir sürede kişiye özel boya hazırlanıyor. Renk kodlama özelliği ile elde edilen rengi hafızasında tutan sistem, bu özel hazırlanan tonları kullanıcısına dilediği zamanda ve aynı kusursuzlukla temin etmeyi başarıyor.

 

Düfa-Boya-G051-Çağla-Yeşili--Melek-Kanadı-Beyaz 6273-Bambu---Düfa-mix-430-L