HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evin içinde İstanbul’u yaşamak

Ev mobilyası alanında özgün tasarımları ile dikkat çeken Casa; geniş ve oldukça etkileyici koleksiyonları ile tüketicisinin beğenisini topluyor. Markanın iç mekanlara taşıdığı birçok tema arasında İstanbul konseptli koleksiyon da dikkat çekiyor. Ayrıca Statü koleksiyonu ve Diamond kanepe de yine öne çıkan çalışmalar arasında…

Casa Mobilya’nın, İstanbul silüetlerinden esinlenerek tasarladığı İstanbul Koleksiyonu, evlerine modern dokunuşlar katmak isteyenlere sesleniyor. Farklı TV Ünitesi ve yemek takımı tasarımlarıyla şehrin otantik ruhunu modern çizgilerle birleştiren koleksiyon, güçlü ve aynı zamanda yalın bir görüntü sunuyor.

Markanın en geniş koleksiyonlarından biri olan Statü, dresuar, komodin, konsol, yemek takımı, TV Ünitesi ve sehpa çeşitleriyle mekanlarda fark yaratıyor. Tasarımlar, minimal çizgiye eşlik eden zarif ahşap ayaklarıyla, yalın ve sakin bir duruş sergiliyor. Her tarza seslenen Diamond kanepe ise farklı kumaş alternatifleri ve geniş tasarımıyla konforlu bir alan yaratıyor.

Evin içinde İstanbul’u yaşamak