HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Eve estetik katan aydınlatmalar

İç mekanda doğru ışıklandırma; estetik açıdan beklentileri karşılayacak tasarıma sahip armatürlerle elde edildiğinde oldukça etkileyici atmosferler yaratabiliyor. Tasarım dünyasının sevdiği bir ürün grubu olan aydınlatma armatürleri, özel malzemeler ve farklı formlar sayesinde hemen her akıma uygun birçok seçenek geliştirebiliyor. İşte bunlardan birkaçı:

Aydınlatma armatürlerinde sınır tanımayan tasarımcılar, ışığın renk ve dokularla oynadığı oyunları çok daha etkileyici ve çarpıcı bir sunum ile iç mekanlara taşıyabiliyor. Klasik formlarda avizelerin görüntüsü ve ihtişamı ile oynarken, modern tasarımlarda sadeliğin ve renklerin gücü ön plana yerleşiyor. Sarkıtma armatürlerin yanı sıra apliklerden masa lambalarına, yerden aydınlatma seçeneklerinden lambaderlere dek birçok değişik yaklaşıma ulaşmak mümkün oluyor.

Son yıllarda enerji verimliliği açısından da büyük mesafeler kateden aydınlatma teknolojileri, tasarımcıların hayal dünyalarını ve bu dünyaları gerçeğe dönüştürme yeteneklerini pozitif yönde etkiliyor. Dizayn kadar ışık verimliliği de mekanlara sıcak bir hava katıyor.