HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evde neşe var

Chakra, yeni koleksiyonu ve genişleyen mağaza zinciri ile güneşe uyandığımız bu günlerde bahar ve Yaz dönemini neşeyle karşılamaya hazırlanıyor. Markanın kreasyonlarında enerjik, keyif veren, estetik çıtası yüksek tasarımlar bir araya getirilmiş ve Chakra kalite anlayışı ile bütünleştirilmiş.

Yaşam alanlarınızda yaratmak istediğiniz pozitif ambiyans ve denge unsurunun temel gereklilikleri olan ev ürünleri, daha mutlu bir ev yaşamı mottosu ile Chakra tarafından yeniden koleksiyon haline getirildi. Markanın yeni çalışmalarında renk paleti olarak şeftali, pembe, buz mavisi, gri, beyaz, ekru ve doğal keten tonları tercih edilmiş. Bu renkler banyo havluları, bornozlar, ev giysileri, nevresim takımları, yatak örtüleri, plaj havluları ve giysilerinde romantik dokunuşlarla işlenmiş.

Chakra yeni sezonda; bambu ipliği, pamuklular, ketenler ve dantellerin tensel uyumunu tasarımcıların ince zevkleriyle bütünleştirerek, yumuşak dokulu, estetik ve uzun ömürlü modeller geliştirmiş. Koleksiyonu genişleten ve tamamlayan tasarımlar arasında ise ahşap şamdanlar, el işi nakışlar, üç boyutlu çiçek süslemeleri, doğal formlu seramik vazolar bulunuyor. Bu çalışmalar, son zamanların gözde eğilimlerinden modern-rustik yaşam alanlarına sesleniyor.

Evde neşe var