HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evde kişisel SPA alanları

Günümüzde banyolar kullanıcısının kişisel tercihleri etrafında tasarlanarak zihin ve vücudun yeniden dengeye kavuşabileceği mükemmel bir sığınak haline gelmeyi hak ediyor. Grohe’nin Grandera modeli, ayırt edici tasarımı ve en son teknolojiye sahip işlevselliği açısından yüksek beklentileri karşılayan bir batarya ve aksesuar yelpazesi sunuyor. Ürünlerin sunduğu özellikler, banyoyu kişisel bir SPA’ya dönüştürme konusunda önemli avantajlar sağlıyor.

+GROHE-Grandera-(4)

Grohe Grandera’nın tasarımı cinsiyetler arası, küresel bir cazibeye sahip. Akıcı feminen formları net maskülen köşe ve kenarlar ile biraraya getiriyor. Batarya gövdesinin suyun akışından esinlenen zarif hatları kullanıcısına duygusal bir düzeyde hitap ediyor. Gövde, çıkış ucu ve kumanda kolu üzerindeki dekoratif detaylar ise yüzeyin yüksek kalitesine tanıklık ediyor. Bu sofistike görünüm, normalde ciddi ve soğuk olan banyoya yeni bir çehre kazandırılarak bir sağlık vahası haline getirilmesine yardımcı oluyor.

GROHE-Grandera-(5)

Seride; nostalji ile tamamlanarak zamanının ötesine geçen görünümü elde etmek için dünyanın dört bir yanından ilham alınıyor. Bataryalar; Paris’teki Eyfel Kulesi’nden İsviçre saatlerine, Moskova’daki dünya şampiyonalarındaki satranç taşlarından New York’ta Tiffany’s mücevherlerine kadar dünyanın en dikkat çekici tasarım ikonlarını örnek alıyor. Bu sayede Grohe Grandera; her türlü dekora rahatlıkla uyum sağlayarak, banyolara bir güven ve zarafet hissi katıyor. Bu yelpazedeki tüm ürünler, tekrarlanan motifleri beceriyle kullanan genel bir tasarım konseptinin parçasını oluşturuyor. Koleksiyon; tek kumandalı lavabo bataryalardan klasik armatürlere, küvet bataryalarından yandan askılı el duşlarına ve seramik tablalara, beş delikli küvet bataryalarından yerden küvet bataryalarına, tepe ve el duşlarından termostatik bataryalara kadar her şeyi içinde barındırıyor.

GROHE-Grandera-(6)