HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Estetik ve konforlu bir salon takımı : Solis

Kelebek Mobilya, sade ve işlevsel çizgisinden ayrılmadan evlerde fark yaratma hedefinde ilerlemeye devam ediyor. Farklı zevkler için tasarlayıp ürettiği seçkin koleksiyonlarını en avantajlı fiyatlarla kullanıcılarla buluşturan marka; zarif ve modern bir tasarıma sahip Solis salon takımını da 100’ü aşkın kolay temizlenen kumaş ve renk seçeneği ile birlikte beğeniye sunuyor. 
Solis-(1)

Kelebek’in geleneksel tarzını yansıtan Solis salon takımı, ince ve sağlam ayak yapısı ile dikkat çekiyor. Markanın dört ana yönden esinlenerek ürettiği bu özel tasarım, koyu ahşap renkleriyle Doğu’nun izlerini taşıyor.
Modelin oturma ve sırt dayama alanlarında ikili bloklar halinde minder uygulamasına yer verilmiş. Net çizgileri ile salonun dekorasyon çizgisini belirleyen tasarımda, konforu üst düzeye çıkarmak ve estetik vurguyu güçlendirmek için kırlent kullanımına gidilmiş. Kırlentler, istendiğinde ana ürün ile aynı ya da farklı renklerden tercih edilebiliyor. Ürünlerin yerden yüksek ve açık alan bırakan formları, temizlik ve kullanım aşamalarında tüketici dostu bir kimlik sergilemesini sağlıyor. Tüm gövde iskeletinin de aynı kumaş ile kaplı olması, görsel bütünlüğün elde edilmesinde önemli rol oynamış.

Solis-(2)