HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Enza ile rahat ve zarif salonlar

Salon dekore etmek, ev dekorasyonunun bütününde atılacak en önemli adımlardan biri. Ev yaşamının büyük bölümünün birçok paylaşımın, hobi ve aktivitenin hayata geçirildiği salonlar, ev sahibinin yaşama bakış açısını, zevklerini ve karakterini de gözler önüne seriyor. Enza’nın geniş koleksiyonunda yer alan salon tasarımları; mekanın kişiselleştirilmesine olanak sağlayan, işlevsel, rahat, şık ve çağdaş modeller arasında dikkat çekiyor.

Merlin-Koltuk-Takimi

Merlin-3lu-koltuk

Hem klasik hem modern bir oturma grubu: Merlin
Mekanı geniş gösteren fonksiyonel tasarımı, Enza Home‘a özel konfor yapısı, kuş tüyü minderleri ve farklı desenlere sahip kırlentleri ile Merlin; farklı modül alternatifleriyle ister köşe takımı ister koltuk takımı olarak tercih edilebiliyor. Modern ve klasik tasarım anlayışının bir sentezi olarak karşımıza çıkan Merlin, özel ayak yapısıyla ortama sıcaklık katan bir tasarıma sahip. Özel iskelet yapısı ile yüksek konforlu oturum sunan takım oldukça zarif. Model üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjerden oluşuyor.

Venice-Koltuk-Takimi

Venice-3lu-koltuk

Salonlarda modern ve retro rüzgarı: Venice
Enza’nın salon çizgisini belirleyen güçlü tasarımlarından bir diğeri de Venice adını taşıyor. Modelin kol ve sırtındaki sıra dışı dikiş detayları dikkat çeken unsurlardan biri. Modelin berjeriyle uyumlu kırlentleri, mekana renkli ve hareketli bir atmosfer katma konusunda oldukça başarılı. Ekru ve ceviz renklerindeki ayak alternatifleri, ürünün görsel bütünlüğünü tamamlıyor. Yüksek konfor çıtası ile de beğeni toplayan tasarım geniş oturum rahatlığı sunuyor.