HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Duyguların işlendiği ilmekler

Geçmişten günümüze aktarılan bazı değerlerin modernize edilerek yeni tasarım dilleri ile buluşturulması, bu değerlerin gelecek nesillere de aktarılmasını sağlıyor. Farklı ve etkileyici koleksiyonları ile dikkat çeken Dantell, 2014 yılında sezona VIII. Henry dönemi dantel desenler ve Viktoryen tarzının dramatik renkleri ile giriş yapıyor.

Dantell-0299

Masa örtüsü, peçete, çay tepsileri için butik ürünleri ile dikkat çeken Dantell; zengin desen ve dokularla evin güzel paylaşımlarına ortak oluyor. Yatak odası tekstili ile de kullanıcısını oldukça şımartan marka, stilize Avrupa kültürünün zarif aksesuarlarını sofistike ve rafine zevklerle buluşturuyor.

Tekstilde pastel renklerin yanı sıra zamansız baharın renkleri ile hazırlanan yatak odası, banyo ve sofra tekstili ürünleri, yaşam alanlarında her noktaya taşınabilecek bir şıklığın izlerini sergiliyor. Modanın vazgeçilmez ikilisi siyah ve beyazın tonlarıyla da kullanıcısını gotik ve barok bir tarzla buluşturan Dantell; yaşamın zarif noktalarına dokunmayı ihmal etmiyor.

Duyguların işlendiği ilmekler