HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Duvarlarınızı yeni renklerle tanıştırın

Evlerin en geniş alan kaplayan yeri duvarlar ve doğal olarak iç dekorasyona doğrudan etki eden bir güce sahip. Uyum, denge, moda ve trendler derken; bir süre öncesinin kısıtlı birkaç rengi, günümüz tüketicisini doğal olarak tatmin etmiyor. Günümüzde güçlü markalar, duvarları dekorasyonun temeli olarak ele alıyor ve sıradışı, cesur, etkileyici koleksiyonların altına imza atıyor.

Marshall_1-(8)

Marshall_1-(40)

Marshall_1-(49)

Marshall_1-(21)Marshall İç Mekan Renk Koleksiyonu
Marshall, 2014-2015 ile renklerin gücüne inananları hayatlarında renkli bir sayfa açmaya davet ediyor. Marka; 60. yılında 60’dan fazla renk fikri vererek hazırladığı yeni koleksiyonuna eklediği Beyaz, Krem Bej, Toprak ve Pudra tonları ile daha geniş bir yelpaze sunuyor. Kombin edilebilir ve en beğenilen renk gruplarını biraraya topladığı yeni koleksiyonu ile iç mekanları daha zengin, uyumlu ve trend kombinasyonlarla buluşturuyor.

Marshall Boya, 2014-2015 yılı renk koleksiyonunda beyazın büyülü tonları, kremin sadeliği, kırmızının cüretkarlığı, sarı ve turuncuların canlılığı, pembenin romantizmi, yeşilin huzur vericiliği ile mekanlarda her ruh haline uygun, farklı atmosferler yaratılabiliyor.

AlpinaSilan1

Filli Boya Alpinasilan’da yeni yaklaşımlar
Filli Boya’nın iç cephe boyası AlpinaSilan; üstün performansı, kusursuz ipeksi mat dokusu ve “Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ özelliğiyle yaşam alanlarındaki renklerin uzun yıllar ilk günkü canlılığını korumasını sağlıyor. Su bazlı, dekoratif son kat iç cephe boyası AlpinaSilan; tam silinebilir ipeksi mat dokusuyla mekanlara ferahlık katıyor.

Uygulama sonrasında koku bırakmaması ve çevre dostu olması özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Filli Boya’nın geniş renk yelpazesinden binlerce renk yaşam alanlarına konu oluyor. Bej tonlarının vazgeçilmezi Kumru, Lületaşı, Peri Bacası renkleri ile salonlar modern bir görünüme kavuşurken, Bej-i Pembe ve Masal Pembesi renkleriyle yatak odaları pembe tonlarının ayrıcalığını yaşıyor.