HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Duvar hikayeleri

Polisan Boya, duvarları bu defa ünlü tasarımcı ve ressam Emre Ertürk’ün “Duvar Motifi Koleksiyonu” tasarımlarıyla renklendiriyor. Polisan Boya’nın yüksek kaliteli duvar boyaları kullanılarak tasarlanan koleksiyon Aşk, Duvar Albümü, Retro, Naturel ve Zen-Spiritüel adlı 5 farklı tema ve toplam 25 ayrı motiften oluşuyor. Bu beş temayı, tasarımcısının anlatımı ile size tanıtmak istedik:

+nar

Retro: Geçmişin izlerini taşıyan desenler, duvarlarınıza nostaljik bir ambiyans katarken evinizi ve ofisinizi stil sahibi mekanlara dönüştürecek. Retro serisi; barışın farklı şekiller ve renkler ile retro olarak yorumlandığı şal deseni, peace, nallar, gözler, bıyık ve dudak ile nar modellerinden oluşuyor.

fat¦-man¦-n-eliZen-Spiritüel: Bireysel uyanışların başladığı ve spiritüalizmin popülarite kazanmaya başladığı son günlerde bu temadaki tasarımlar size cesaret ve ilham verecek. Zen –Spiritüel serisi; huzur ve bereket temsilcisi Fatıma’nın elinin, dengenin simgesi Ying Yang detayı ile ahenkli birlikteliğini yansıtan spiritüel, hayatımıza mutluluk, dinginlik, özgürlük ve şansı getirecek nal ve gül ile uçurtma motiflerinden oluşuyor.

opusenkumrular

Aşk: Aşkın uğramadığı yürek yoktur herhalde. En büyük sanat eserleri bile ya aşkı anlatır ya da aşk acısını. Alınan her nefesi onurlandırmaktır aşk. Cesarettir, umuttur, hayatın ta kendisidir. Aşk serisi; öpüşen kumrular, çift, kuş kafesi, kadın ve köpek, deniz atları ve melek motiflerinden oluşuyor.

kedi&orkide

tavuskusuNaturel: Doğa, tuvalindeki tüm renkler ve yarattığı tüm desenlerle mutlak kusursuzluğun kaynağı, varolan en büyük sanatçı aslında. Biz ancak onu taklit ederek estetiğe yorum katan öğrencileriz. Naturel serisi; vahşi orkide, kedi, uğur böcekleri ve çiçekler, kelebekler ve tavus kuşu motiflerinden oluşuyor.

duvaralbumu_agacDuvar Albümü: Sevdiklerinizin fotoğraflarıyla bezenmiş duvarlar, yaşadığınız mekanlara sıcaklık ve özgün bir tarz katacak. Duvar albümü serisi; anıların, fotoğrafların ve notların paylaşılabileceği gül, kalp, ağaç ve nal motiflerinden oluşuyor.