HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Durun ve rahatlayın

Kış’ın soğuk günlerinde hayat yavaşlar ve rahatlamak için yapılacak en güzel kaçış, size özel bir banyo deneyimidir. Duravit modellerinin sağladığı sıcak ve rahatlatıcı bir banyonun yaratacağı etki ile tazelenmek, günün yorgunluğunu atmak ya da güne zinde başlamak; mevsimin olumsuzluklarını ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.

01_Happy_D2

Happy D.2: Rahatlamak için zarif bir yol

Feminen şıklığı ile Happy D.2 stil dolu bir atmosfer yaratıyor. İç hacimi geniş küveti ve ince kenarları ile farklı ve göz alıcı. Küvet kenarından iç kesime doğru yumuşak geçiş ve optimum sırt dayama eğimi ile benzersiz bir tasarım. Kendinden ayaklı küvet modeli ile sofistike ve göz alıcı.

04_Nahho

Nahho: Sanki yüzer gibi
Nahho ile kano etkisiyle tasarlanmış çok farklı bir banyoya konuk olunuyor. Özel jetleri sayesinde suyun üzerinde yüzer gibi durulmasını sağlıyor. Yüksekliği ayarlanabilir boyun dayama desteği ve uzun formuyla ideal bir çalışma.

02_PuraVida

PuraVida: Narin dalgalar
PuraVida yumuşak dalgalar ile yeni bir deneyim sunuyor. Aydınlatma, banyo tasarımında önemli bir tamamlayıcı konumundadır. Bu seride kenar tasarımı, LED aydınlatma ile ahenk içinde tasarlanmış.

03_Starck

Starck: Temel formlar
Yeni Starck tasarımı küvetlerin en göze çarpan özelliği sırt dayama bölümü. İkonik modelden ilham alarak geliştirilen sırt dayama bölümü, tüm tasarımı tamamlayan şık bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

05_Blue_Moon

Blue Moon: Benzersiz wellness deneyimi
Blue Moon sade formu ile ilham verici bir model. Daire biçiminde küvet, kare çerçevesi ile mükemmel bir tamamlayıcılık sergiliyor. Farklı masaj sistem seçenekleri ile komple rahatlama sağlıyor. İç aydınlatması ile sağladığı atmosfer de dikkat çekici.