HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

DuPont Corian ile yorumlanan ışık

Özel ışıklandırmaları dışında ayrıca ışıklandırma sistemli koltukları, TV konsolları ve yer döşemeleriyle evlerin havasını değiştiren DuPont Corian’ın solid yüzeyleri ve aydınlatma sistemleri, tek renk loş ışığı veya birçok farklı renkteki ışığı birarada sevenlerin favoriler arasında yer alacağa benziyor. Modeller, iç dekorasyonda ayrıcalıklı ve şaşırtıcı mekanlar kurgulamayı isteyenler için sıradışı çözümler sunuyor.

MISSONI_09_photo_LeoTorri

_Filip-MillerÖzel ışıklandırmalı mobilya ve aksesuarlarıyla yeni yılda mekanların ve evlerin aranılan yüzü olmaya aday olan DuPont Coriansolid yüzeyler, yılbaşında bambaşka bir vizyon sunuyor. Solid yüzeyler, nefes kesen aydınlatma tasarımları geliştirmek için çeşitli seçenekler sunuyor.

Tüm aydınlatma tasarımları için illumination yarı ışık geçirgen renk serisi ile başlayan birçok seçenek bulunuyor. Işıklandırıldığında yaydığı huzmeler ile manevi bir nitelik kazanan tasarımlarda ürüne göre farklı genişlik ve çeşitli kalınlıkta ebatlar bulunuyor.

Aydınlatma tasarımında Corian solid yüzeyler, hayal edilen ışıklandırma ve görüntüyü hayata geçirmeyi mümkün kılıyor. Yaratılan tasarımlar, ışığın etkileşimini keşfetmek, yeni yılda evine ve mekanına farklı bir ambiyans katmak isteyenler için bambaşka dünyaların kapılarını aralıyor.

DuPont Corian ile yorumlanan ışık