HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Doğanın mavileri yaşam alanlarında

İç dekorasyonda renklerin tartışmasız bir gücü var. Bu gücün sergilendiği en etkin alanlar da şüphesiz duvarlar. Bu yılın gözde renkleri içine mavi ve tonlarını da alan AkzoNobel Marshall; parlak deniz mavisinden gökyüzü mavisine, derin safirden kadifemsi camgöbeğine kadar çeşit çeşit tonuyla evlere yaz tatillerinin huzuru ve mutluluğunu getiriyor.

+AIN-SHOT_00[1]

0026181_MG_795[1]-(1)

AkzoNobel Marshall, bu yılın ana rengi Indigo’nun da etkisiyle mavinin kalbine mor rengi yerleştirerek, mekanlarda heyecan verici bir değişim yaratıyor. Markanın mavi paleti çok çarpıcı tonlar içeriyor. Özellikle doğal ışıklı alanlarda kendini gösteren Marshall mavileri, derin bir tonla ve pek çok renkle kombine edilebiliyor. Hayatı sadeleştirme trendinden hareketle, mavinin farklı tonları biraraya getirilebiliyor ya da sadece biri seçilerek mekanın renk tanımlaması yapılabiliyor.

Marshall 2013 Anahtar Rengi, V0.25.25 90BB 09/186 kodlu mor izli, derin ve ilginç bir mavi. Indigo olarak adlandırılan bu renk, nadir bir kombinasyon oluşturan özgünlüğe ve çekiciliğe sahip. Dış mimari için çarpıcı modernlikte ve iç mekanda özgür ruhlu olan Marshall Indigo’su 2013’ün en çok ön plana çıkan rengi de oluyor.

Yılın Rengi ise mavinin camgöbeği etkisine sahip uzun bandında asıl dönüşümü sağlıyor. Indigo, mavinin kalbine yıllardır eksik olan mor bir unsuru tekrar katarak; ayrıcalıklı, sıradışı, heyecan verici ve özgün bir değişimin izlerini duvarlarda ölümsüzleştiriyor.