HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Dış mekanlarda trendleri izlemek

+Savannah_daybed

Konforlu, şık bahçelere sahip olmak ve bahçe keyfini artırmak isteyenler için estetik ve rahat seçenekler sunan markalardan biri de Decorise… Firmanın birbirinden farklı detaylarla hazırlanmış bahçe mobilyaları, 2013 sezonunu sıcak ve estetik bir duruşla karşılıyor.

Kopi

DECORISE-hide-away

Dünyanın güçlü markalarının; tüm hava koşullarına dayanıklı olan ve bakım gerektirmeyen bahçe mobilyalarını bünyesinde barındıran Decorise, başta bahçeler olmak üzere tüm dış mekanlara farklı bir stil kazandırıyor. Yaşam alanlarına yalınlığın lüks keyfini taşıyan Royal Botania, mevcut koleksiyonlarını genişleterek hayallerdeki bahçeyi yaratmaya olanak veriyor. Caneline, her zevke hitap edecek lüks ve geniş bir yelpaze sunarken, mobilyalardaki özen ve kalite unsurlarını ön plana çıkartıyor.

Dinlenmenin keyfini ayrıcalıklı kılan lüks masa, sandalye, şezlong, şemsiye ve hamak çeşitleriyle ahenkli bir kombinasyon ve tarz yaratan Decorise koleksiyonları, bahçelerde nostaljiyi yaşatan Sifas ürünleri ile de yaşama doğal bir estetik katıyor.

DECORIS

DECORISE-11.000-EURO