HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Dış mekanda Mudo Concept farkı

Dekorasyon dünyasına yön veren trendler, Mudo Concept’in 2013 dış mekan koleksiyonlarında da kendisini gösteriyor. Geniş bir beğeni yelpazesine seslenen konforlu, dayanıklı ve şık seçenekler; markanın mağazalarında tüketicisi ile buluşmaya başladı. Birçok farklı tasarımı biraraya getiren koleksiyon ile bahçeler için gereken birçok ürünü bir konsept içinde edinmek ve istenen uyumu sergilemek mümkün oluyor.

Mudo Concept’in dış mekan koleksiyonunda bu sezon, canlı renkler şık tasarımlarda hayat buluyor. Oturma gruplarından hamaklara, bar setlerinden şezlonglara, daybad’lerden servis arabalarına kadar birçok ürünü tek bir çatı altında toplayan koleksiyon; kalite ve konfor kadar estetik açıdan da oldukça tatminkar modelleri kapsıyor.

Renkli metal masa ve sandalyeler, güneş ve hava gibi dış etkenlere karşı dayanıklı kumaş döşemeleri ile tasarlanmış minderli oturma setleri ve modern tik oturma gruplarının yanı sıra dünyanın birçok yerinde tercih edilen, işlenebilirlik ve kolay deforme olmama özelliğine sahip bambu ürünler, Mudo Concept koleksiyonunun öne çıkan çalışmaları arasında. Dış mekan mobilya koleksiyonunda ise klasik tasarımların yenilikçi formlarla canlandırıldığı metal, tik, ahşap detaylarla zenginleştirilmiş seçenekler ile doğayla bütünleşen tasarımlar dikkat çekiyor. Ayrıca salıncaklar, ferforje sandalye ve masa takımları, dekoratif saksılar, bahçe mumlukları, aydınlatmalar ve fenerler gibi birçok ürün ve aksesuar ile bahçe için gereksinilen her ürüne ulaşmak mümkün oluyor.