HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Denizin kokusunu taşıyan bir koleksiyon

pruvaEv tekstilinin güçlü markalarından Sarev; Yaz mevsiminin tüm güzelliklerini yansıtan Marine koleksiyonu ile evleri dört mevsim deniz kokusu ile doldurmayı hedefliyor.

Denizlerin sonsuzluk, gizem, huzur veren güzellik gibi değerlerini desenlerine taşıyan Marine; markanın üstün kaliteli üretim anlayışının tüm izlerini bünyesinde topluyor.

Yaz sezonuna trendy renklerden oluşan pike takımlarıyla damgasını vuran Sarev, Marine serisi ile de deniz tutkunlarının gözdesi oldu. Her yıl Yaz mevsimine girerken yeni desenler eklenen Marine koleksiyonu, her ölçüye ve tasarıma adapte edilebilen özel dikim imkanı ile dikkat çekiyor.

SAILOR

sealife_beyaz_bornoz

+wanda

S-0069

Koleksiyonda geniş bir ürün yelpazesine yer verilmiş. Bu çeşitlilik içinde pike takımlarının yanı sıra masa örtüleri, havlu ve bornoz takımları da şık ve seçkin desen anlayışı ile yorumlanmış. Artık klasik bir akım haline gelen, denizlerin ve okyanusların büyülü dünyasını yaşam alanlarına taşıyan Marine konseptli çalışmalar içinde bu koleksiyon, farklı ve özgün tarzı ile ön plana çıkmayı başaranlar arasında.