HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Dahi tasarımcı Jaime Hayon dış mekanlar için tasarladı

Tasarım dünyasının son dönemlerdeki en etkileyici isimleri arasında gösterilen İspanyol Jaime Hayon, bu kez de yeteneklerini dış mekanlar için harekete geçirdi. Hayon’un Akdeniz’in canlı, sıcak ve yenileyici karakterini yansıttığı yeni koleksiyon, yine bir İspanyol olan güçlü marka BD Barcelona için tasarlandı. Tasarımcının bu yeni koleksiyonunda yer alan çalışmalara, Türkiye’de Haaz aracılığı ile ulaşmak mümkün.

+HAAZ-BD-Barcelona-Gardenias-Collection-by-Jaime-Hayon-3

Jaime Hayon’un BD Barcelona markası için hazırladığı ve Nisan ayında Milano’da görücüye çıkan Gardenias koleksiyonu, Mayıs ayında Haaz’ın vitrinlerine de taşınıyor. Geçtiğimiz aylarda Maison Object’de ünlü İspanyol markası BD Barcelona tarafından sergilenen outdoor koleksiyonuna bu ay yeni indoorlar da eklendi. Indoor mobilyalar lake tahta ve kadife karışımı olmak üzere tamamen rahatlık düşünülerek tasarlannış.

Ünlü Barcelona lounger’ların da yeni versiyonlarını tasarlayan Hayon, koleksiyonla ilgili olarak “Meydan okuyan her şeye açığım. Farklı disiplinleri öğrenmeyi, yeni roller denemeyi seviyor ve istiyorum” açıklamasını yapıyor. Özellikle Picasso ve Dali’nin çalışmalarına hayran olduğu bilinen Hayon yeni koleksiyonuyla, bu iki sanatçı için kendi ülkesi de olan İspanya’ya teşekkür ediyor..

Dahi tasarımcı Jaime Hayon dış mekanlar için tasarladı