HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Creavit’in ayrıcalıklı lavaboları banyoları farklılaştırıyor

Banyolarda küçük dokunuşlarla büyük farklılıklar yaratmak mümkün. Bunun en zarif örnekleri arasında yer alan Slam ve Epic Lavabo ürün grubu, Creavit’in zengin yelpazesine eklendi. Markanın Tekil Çözümler ailesinden Minimal Lavabolar ürün grubunda bulunan bu seriler, uzun uğraşlara girmeye gerek kalmadan banyoların havasını değiştirmeyi başarıyor.

kullann

Şeytan ayrıntıda gizlidir misali, küçük detaylarla büyük farklılıklar yaratmak için tasarlanmış Slam Lavabo; kelime anlamı olarak yenmek, fark atmak anlamına geliyor. Zarif, sade, estetik ve şık çizgileriyle öne çıkan ürün; ince ve yuvarlak hatlarıyla banyolara özel bir hava katıyor. Özgün tasarımıyla kullanıcısının stilini yansıtan model, ıslak mekanlara yalınlık, huzur ve dinginlik getiriyor.

TP080

80 cm’lik ebatlarda beyaz renkli bir ürün olan Slam Lavabo, banyoda gereksiz yer işgal etmediği gibi nefes alan ortamlar yaratıyor. Ürünün tıkanıklıkları önleyen metal pistonlu yapısı uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor. Hijyen ve temizlik kolaylığı ile de öne çıkan bu fonksiyonel ürün, uygun Creavit armatürlerle göz alıcı bir bütünlük yakalıyor.

EP080_NV1401

Epic serisi de 80 cm’lik ebada sahip. Modelin kullanım esnekliği, tek ya da mobilya ile birlikte banyolara farklı zarafetler katmasına olanak sağlıyor. Creavit’in aynı isimle mekanlara taşıdığı Epic Banyo Mobilyası ile de kusursuz bir uyum sergiliyor. Lavabonun şıklığını tamamlayan metal sifon, kullanım kolaylığı açısından da oldukça işlevsel bir alan yaratılmasına yardımcı oluyor. Modelde, istendiğinde lavaboya monte edilebilen havluluk seçeneği de beğeniye sunuluyor.