HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Creavit Sorti ile banyolar yeniden doğuyor

+sorti-(1)

SR3141

“Banyo bu tarafta” mottosuyla bu mekanı güzelleştiren Creavit’in şık ve ayrıcalıklı banyo takımı Sorti, küçük dokunuşlarla büyük mucizeler yaratma amacıyla hayata geçirilmiş bir tasarım. Model, evlerinde değişiklik yapmak isteyenlere, banyodan başlayacak bir yolculuk için ilham kaynağı olmayı hedefliyor.

Creavit Sorti banyo takımı; yarım ayak lavabo, tezgahüstü lavabo, asma klozet ve duvara dayalı klozetten oluşuyor. Kalitesi ve ayrıntıda yakaladığı estetik çözümleri ile fark yaratan seri, küçük dokunuşlarla mekanın nasıl değişebileceğinin altını çiziyor. Uyumlu Creavit armatürleri ile işlevselliğini artıran model, markanın bu sezon mekanlara ulaştırdığı ilgi çekici uygulamalardan sadece biri.

Zarif hatları ve belirginleştirilmiş çizgisel tasarımı ile ana temasını oluşturan Sorti; formda yakaladığı bu ayırt edici yönlerini kullanım, hijyen ve uzun ömürlülük konularında da desteklemeyi başarıyor. Kusursuz beyaz rengi ile her çeşit banyo dekorasyonuna uyum sağlayan çalışma; günümüzde oldukça çeşitli hale gelen beğenilerin ve banyoya hakim olan birçok akımın içinde kendisine rahatça yer bulabiliyor.