HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Creavit; sessiz, sakin, uyumlu klozet kapaklarını seçmenizi öneriyor…

Fonksiyonel ve farklı tasarımlarıyla banyoların modasını yaratan Creavit, klozetler için ürettiği yavaş kapanan kapaklarla yeni bir devrin başladığına da işaret ediyor. Markanın iç dekorasyonda fark yaratan ürünler arasına başarıyla soktuğu bu yeni modeller, banyolar için ayrıntıya önem veren tekil çözümler olarak karşımıza çıkıyor.

KC3161Kolay monte edilen, kullanımı rahat, her klozete ama özellikle Creavit klozetlere uyumlu klozet kapakları; markanın “banyo modası” kavramına dahil birer fonksiyonellik harikası. Kapağı bıraktığınızda sessizce kapanan, vurma ve çarpmalar sonucu hasar görme riski bulunmayan bu dayanıklı ürünler, iç içe geçmeli ürün olması ayrıcalığıyla da görsel açıdan dikkat çekiyor. Üst kapak, alt kapağı tamamen kapsıyor ve tek parçalı bir görünüm ortaya çıkıyor.

Birbirinden farklı tasarımları olan Creavit yavaş kapanan klozet kapakları, banyosunda farkı yaşamak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Paslanmaz özellikte plastik ve metal olmak üzere iki farklı menteşe türüyle montajda da kolaylık sunan bu klozet kapakları Duroplast malzemeden imal ediliyor.

ikonlar

Creavit klozet kapakları yavaş kapanma özelliğine sahip amortisörlü yapılarına ilaveten, son derece dayanıklı. Her biri ortalama 10 bin kez kullanılabilen bu kapaklar sayesinde kapağın klozete çarparak ses çıkarması önleniyor.

sp320Ayrıca klozet ve kapak, çarpmanın vereceği hasardan korunuyor. Kapak kendi kapandığı için elin kapağa teması ufak bir dokunuş olarak kalıyor ve klozete değme ihtimali ortadan kalkıyor. Bu da bilhassa çocuklar açısından, hijyene yardımcı oluyor.

Yavaş kapanan Creavit klozet kapaklarının belki de en önemli faydası aynı klozeti kullanan kadınlarla erkekler arasında açık bırakılmış kapaklar nedeniyle çıkan küçük tartışmalara bir son vermesi. Çünkü Creavit sayesinde yavaş kapanan klozet kapaklarını kapatmak için küçük bir dokunuş yeterli oluyor, ne kadınlar ne de erkekler için açık bırakılmış klozet kapağı diye bir sorun kalmıyor.