HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Creavit, banyo modasını yorumluyor: Doğadan banyoya bir tasarım yolculuğu…

Creavit; 2013 Sonbahar&Kış sezonuna hızlı ve iddialı giren markalar arasında. Tasarımlarında yaşamla iç içe bir çizgide ilerleyen Creavit, doğanın da hayatımız üzerindeki etkilerinden ilham alan bir yaklaşım sergiliyor. Bu kavramlarla yorumladığı trendlerin ve modanın yansımalarını banyolara taşıyan marka, günümüz çağdaş insanına özgün, özgür, sıcak ve yalın mekanlar sunmayı başarıyor. Banyoda elde edilen bütünlük, modeller arasındaki uyum ve dengenin de önemli bir kanıtı.

+bull_GP1004

BULL ile yeniden doğuş

Çağlar boyunca yeniden doğuşun, dönüşümün ve verimliliğin sembolü olan boğa figüründen ilham alınarak tasarlanan Creavit Bull banyo takımı; adı gibi maskülen, iddialı ve sıradışı tasarımıyla öne çıkıyor. Seride lavabo ve klozet, görselliği fonksiyonellikle zenginleştirilerek, banyoların havasını değiştiriyor. İlhamını doğadan ve canlılardan alan modelde yarım ayaklı lavabo, asma ve tek klozet seçenekleri bulunuyor. Takımdaki klozetler, Creavit gömme rezervuarlar ve birbirinden zengin seçenekli kumanda panelleriyle uyumlu bir birliktelik sunuyor. 50×65 cm ölçülerindeki lavabo, Creavit armatürler ve metal aksesuarlarla tamamlandığında çok daha çarpıcı bir etki bırakıyor.

jaws

JAWS ile derin denizlerin gizemi

Creavit doğadaki canlılardan esinlenişin bir başka örneği de Jaws modelinde karşımıza çıkıyor. Bir dönemin fenomen filmlerinden biri olan ve büyük beyaz köpekbalığının güçlü, şaşırtıcı dünyası ile derin denizlerdeki gizemlere gönderme yapan Jaws; bu gizemi ve heyecan duygusunu banyolara taşıyor. Asma klozetinde ve yarım ayak lavabosunda dikkat çeken tasarım detayları, büyük beyaz köpekbalığının doğa tarafından işlenmiş kusursuzluğunu gözler önüne seriyor. Model, bu şaşırtıcı ve dengeli hatları ile banyoda estetik çizgiyi belirleyici bir rol üstleniyor.