HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Crate and Barrel’dan yatak odası fikirleri

Crate and Barrel, evin en özel alanı olan yatak odalarına küçük dokunuşlarla kalite, konfor ve zarafeti ulaştırıyor. Marka; bu özel mekan için tasarım ile işlevselliği buluşturan önerilerle konfor ve stil arayışındakilere sesleniyor.

Yatak odanızı yeniden tasarlayın Crate and Barrel; her zevke uygun yatak, komodin ve şifoniyer alternatifleriyle yatak odalarını yeniden tasarlamaya olanak veriyor. Elinizin altında olmasını istediğiniz eşya ve aksesuarlarınızı masif ahşap ya da renkli başucu sehpaları, komodinler ve şifoniyerler sayesinde düzenleyebiliyorsunuz. Farklı boy ve tondaki yastıklarla yatağınıza sıcak bir hava katabiliyor ve ufak dokunuşlarla tüm alanı renklendirebiliyorsunuz. Şık bir berjer ve kullanışlı bir kitaplık ile sadece size özel keyifli bir okuma alanı da yaratabiliyorsunuz.
Yatak odanızı yeniden tasarlayın
Crate and Barrel; her zevke uygun yatak, komodin ve şifoniyer alternatifleriyle yatak odalarını yeniden tasarlamaya olanak veriyor. Elinizin altında olmasını istediğiniz eşya ve aksesuarlarınızı masif ahşap ya da renkli başucu sehpaları, komodinler ve şifoniyerler sayesinde düzenleyebiliyorsunuz. Farklı boy ve tondaki yastıklarla yatağınıza sıcak bir hava katabiliyor ve ufak dokunuşlarla tüm alanı renklendirebiliyorsunuz. Şık bir berjer ve kullanışlı bir kitaplık ile sadece size özel keyifli bir okuma alanı da yaratabiliyorsunuz.
Stilinizi belirleyin Yatak odanıza stil ve incelik katmak elinizde. Crate and Barrel ile doğayı odanıza taşıyan şık figürler ve özel tasarım ürünlerle Provence stilini ya da desen ve renklerin uyumuyla dinamik bir tarzı yakalayabilirsiniz. Stilinizi yansıtmak için nevresimlerinizi, özgün desenlerde ve farklı renklerde çarşaf ve yastık kılıflarıyla kombinlemek iyi bir tercih olabilir.
Stilinizi belirleyin
Yatak odanıza stil ve incelik katmak elinizde. Crate and Barrel ile doğayı odanıza taşıyan şık figürler ve özel tasarım ürünlerle Provence stilini ya da desen ve renklerin uyumuyla dinamik bir tarzı yakalayabilirsiniz. Stilinizi yansıtmak için nevresimlerinizi, özgün desenlerde ve farklı renklerde çarşaf ve yastık kılıflarıyla kombinlemek iyi bir tercih olabilir.
Yaşayan bir mekan için ufak detaylardan yararlanın Yatak odası dekorasyonunuzda şık bir yatak örtüsü veya nevresim takımı ile birlikte renkli vazolar, hasır sepetler ve sukulentlerle konseptler oluşturabilir; özel tasarımlı bir saat, çarpıcı bir tablo ve kullanışlı bir boy aynasıyla da mekana şıklık katabilirsiniz.
Yaşayan bir mekan için ufak detaylardan yararlanın
Yatak odası dekorasyonunuzda şık bir yatak örtüsü veya nevresim takımı ile birlikte renkli vazolar, hasır sepetler ve sukulentlerle konseptler oluşturabilir; özel tasarımlı bir saat, çarpıcı bir tablo ve kullanışlı bir boy aynasıyla da mekana şıklık katabilirsiniz.