HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Country tarzı Alaçatı koleksiyonu

Alfemo’nun, Çeşme’nin esintisini, sıcak ve samimi İngiliz Country tarzı ile birleştirdiği özel tasarımı Alaçatı Koleksiyonu, yaşam alanları için şık bir atmosfer sunuyor. Zarif formu, soft renkleri ve ince çizgileriyle dikkat çeken koleksiyonda yatak odası, yemek odası ve oturma grubu yer alıyor.

 

alacati_oturma

Country tarzını P kol yapısıyla buluşturarak modern çizgiye de kavuşturan Alaçatı koleksiyonunun oturma grubunda tasarımın hatlarını vurgulayan özel fitil uygulaması dikkat çekiyor. İsteğe göre yataklı ya da yataksız kullanıma uygun 3’lü koltuk ise fonksiyonelliği sunuyor. Anti bakteriyel tekstil yüzeyi, leke tutmayan ve kolay temizlenebilen nanoskin iç yüzeye sahip sandıklı bazası ile konforlu bir yaşam alanı yaratıyor. Oturma grubuna dahil olan ve yatak olma özelliği taşıyan Alaçatı Corner da şık bir tercih konumunda.

alacati_yatak_odasi

Alaçatı serisinin açılabilir yemek masası, yavaşlatıcılı çekmece ve kapakları, çoklu saklama alanına sahip konseptiyle dikkat çekiyor. Özel cam vitrini tamamlayan ultra spot aydınlatmalarla yemek odasına özel bir zarafet yakalanıyor. Yatak odası ise oval kıvrımlarla stilize edilmiş ahşap üst tablaları, tasarıma vurgu yapan ayak detaylarıyla uyumlu porselen kulpları ile ilgi gören çalışmalar arasında.

alacati_yemek_odasi