HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Çocukların keyifli dünyaları

“Hayal gücü ve sınırsızlığın milyonlarca farklı tanımı”, çocukların dünyası için rahatlıkla kullanılabilir bir olgu. Evlerinde, kendi odalarında eğlenceli, yaratıcı, geliştirici odalara sahip olmaları, onların hayata hazırlanışlarından ilgi alanlarına dek her noktada önem taşıyor. Güçlü markaların özenle tasarladığı çalışmalar; çocuklara odalarında diledikleri özgürlüğü ve eğlenceyi yaşayabilecekleri ortamlar hazırlıyor.

IMG_2398

Alfemo’dan Energy

Cordoba ahşap rengi, yeşil ve koyu gri renk kombinasyonları ile ferah bir yaşam alanı sunan Energy, ismi gibi oldukça enerjik bir tasarım. Modern detaylar, kullanım kolaylığını destekliyor. Gardırobun yanı sıra maksimum düzeyde eşyaları muhafaza eden depolama alanları da mekandaki özgürlüğün mimarları arasında. Çalışma masası ve kitaplık, yeterli kapasiteleri ve motive edici renkleri ile dikkat çekici.

enerygy

Tepe Home’dan “sade ve dinamik”

Modern çizgiler ve yalınlık, Tepe Home’un çocuk ve genç odalarına yaklaşımlarında rol oynuyor. Kompakt çözümler, mekanı daha eğlenceli hale getirmeye yardımcı oluyor. Geniş alanlar ise odanın istendiği şekilde dekore edilmesinde etkin bir pozisyonda.

MOBILYA_11415

PRESTIGE-(2)Çilek’in romantik yüzü

Romantic serisi, Çilek Mobilya’nın kız çocuklarına özel tasarımlarından biri. Eskitme detaylar ve beyazın saflığını yansıtan şık bir çizgi ile harmanlanan Romantic, antik çağ prensesleri ve şatolarından ilham alınarak tasarlanmış. Küçük bir prensesken kullanılmaya başlayan oda birbirinden şık aksesuarlar ile desteklenerek sade bir genç kızın tarzına dönüşebiliyor. Yani Romantic, zamansız bir tasarım olarak sunuluyor.

Doğtaş’ta gizli bir bahçe

Secret Garden modeli, Doğtaş’ın genç kızlarla kurduğu iletişimin modelleşmiş hallerinden biri. Hem klasik hem modern öğeler taşıyan bir genç kız odası takımı stilize edilen ürün, işlevsel ve kullanışlı yapısıyla da dikkat çekiyor. Secret Garden genç kızların tüm ihtiyaçlarına cevap verirken, uygun fonksiyonel yapısıyla odalara rahatlık ve şıklık da getiriyor.

SECRET-GARDEN_5

Pierre Cardin ile tasarımsal bir yaklaşım

Pierre Cardin Kids, çocuk ve bebek mobilyalarında yeni sezon renkleri oldukça iddialı. Kızlar için pembe, erkekler için ise mavi renklerin yanı sıra; çocukları sakinleştirici özelliğiyle ön plana çıkan mavi ve yeşil renklerdeki mobilyalar da markanın tasarımlarıyla birleşiyor. Beyaz, krem ve pastel tonlardaki çocuk mobilyaları ise sadeliği ve minimalizmi tercih edenler için ideal.

_MG_9886_IJFR

1Atlas ile güvenli uykular

Atlas Halı çocuk serisinde yer alan ürünler çocuğun günün her saatinde keyifli zaman geçirmesine imkan tanıyor. Zengin renk ve desen seçeneğine sahip bu halılar, ışıyan iplik teknolojisi ile herhangi bir ışık kaynağından aldığı ışığı karanlıkta yansıtarak, çocukların rahat ve güvenli şekilde uykuya dalmalarına da yardımcı oluyor. Marka, Gün Işığı ve Ay Işığı koleksiyonları ile beğeni topluyor.