HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Çizgilerinde aşk var

Duravit’in yeni banyo serisi Darling New, bahar renkleri ve ürün çeşitliliği ile banyolara girmeye hazır. Tasarımında aşkın tazeliğini ve coşkusunu yansıtan seri, Sieger Design Grubu tarafından Duravit için tasarlandı. Michael ve Christian Sieger’in lavabodan elektronik klozet kapağına, mobilyadan masajlı küvete kadar uzanan bu yeni serisi “az maliyetle bol tasarım” temel fikrini destekliyor.

DarlingNew_064

Duravit Darling New; toplamda 25 farklı vitrifiye modeli, 12 farklı küvet modeli ve 52 parçadan oluşan banyo mobilyası grubuyla banyolara taşınıyor. Seride mobilyaların gövdeleri ve tezgah üstleri ihtiyatlı mat beyaz veya terra ile bitirilmiş. Ön kısımlar ise taze, spring ya da azur ile dünyaya renkli bir yüzle bakıyor. Daha ağırbaşlı bir renk tercih edenler aradıklarını Pine Silver ya da Pine Terra’nın canlı dokusunda bulabiliyor. Mobilyasında tek renk arayanlar için ise ön kısımlarda gövdeye uygun beyaz ya da terra renkler bulunuyor.

Darling New serisinin ana motifi; vitrifiyelerde, mobilyada ve küvetlerde görülen zarif kenar bantları ve dairesel biçim olarak karşımıza çıkıyor. Duravit’in bu yeni çalışması, taze renklerinin yanı sıra çok uzun ömürlü olmasıyla da farklılaşıyor. Tezgah üstleri, konsol panelleri ve duvar rafları gibi çok kullanılan yüzeyler, çizilmelere dayanıklı olmalarını sağlayan özel dokulu vernikle kaplanmış. Tasarımda farklı ebatlarda boy dolapları, hareketli dolap üniteleri, aynalar ve aynalı dolaplar da yer alıyor.