HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Ceviz ile yeşil mutfakta buluştu

Kelebek Mutfak’ın yeni koleksiyonu Diara Lisa Tiepolo Ceviz-Yeşil, farklı renk ve yüzey seçeneklerini mutfaklara taşıyor. Markaya özel, ithal parlak kaplamalı yeşil yüzey ile Tiepolo Ceviz renginin kusursuz uyumu, yaşam alanlarına ayrı bir keyif katıyor.

Kelebek-Mutfak---Diara-Lisa-Tiepolo-02

Parlak kaplamalı kapaklarından tezgahına, dolaplarından kulplarına kadar koleksiyonu tamamlayan tüm ürünlerin titizlikle tasarlandığı Diara Lisa Tiepolo Ceviz-Yeşil, şık ve kullanışlı ada çözümüyle birlikte mutfaklarda estetik şölen sunuyor.

Kelebek-Mutfak---Diara-Lisa-Tiepolo-01

Kullanıcısına daha çok zaman kazandıran koleksiyon, sunduğu pratik çözümlerle mutfakta fazla vakit geçirenlerin daha az yorulmalarını sağlıyor. Kaliteli mobilya donanımının yer verildiği koleksiyonun kaydırmaz zemine ve yavaş kapanma özelliğine sahip 60 cm genişliğindeki kiler dolabı, rahatça uzanılabilecek alana çekilebiliyor. Bu sistem ile kullanıcının eğilmesi ve diz çökmesi gibi zorlayıcı hareketler de en aza indirgenmiş oluyor. Çarpmayı önleyen Stopper sistemi ve kapak menteşelerinin dayanıklılığı, kapaklar 60 bin kez açılıp kapanarak test edilmiş.

Kelebek-Mutfak---Diara-Lisa-Tiepolo-03

Yavaş ve kendiliğinden kapanan çekmecelerin içerisinde ise kaşıklık, tabaklık, şişelik gibi sürpriz aksesuarlar yer alıyor. Ayrıca farklı kapak ve kulp seçeneklerinin sunulduğu koleksiyon, sahip olduğu zengin kapak çeşidi sayesinde ister köşeli, ister düz, her türlü mekana uyum sağlıyor. Her biri 40 kg taşıma kapasitesine sahip raylı çekmece ünitelerinin iç kısımlarında da mutfak eşyalarının çizilmesini önlemek amacıyla kauçuk esaslı altlık bulunuyor.