HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Çanakkale Seramik evin her yerinde

Seramiğin yer ve duvarda sergilediği estetiği ve güzelliği evin her odasına taşıyacak bir koleksiyona sahip olan Çanakkale Seramik; özel tasarımları, etkileyici dokuları ve ayrıcalıklı mekanlar yaratan renk, desen seçkileri ile bir çok farklı modeli beğeniye sunuyor. Bu modellerden Jakarta ve Country çalışmalarını sayfalarımıza taşıdık.

Jakarta ile ihtişamlı mekanlar

Çanakkale Seramik’in, Endonezya esintileri ile zenginleştirdiği Jakarta Serisi, yaşam alanlarına çarpıcı bir görsellik kazandırıyor. Kemik ve bej renk alternatifleriyle üretilen seramiğin doğal ve sıcak dokuları, zengin dekorlarla birleşerek, kullanıcıları birbirinden şık mekanlara davet ediyor.
Dekorları ile daha da çekici ve etkileyici bir görünüme sahip olan Jakarta; 30x90R boyutundaki duvar karoları, 45x45R ve 60x60R sırlı granit yer karolarıyla yaşam alanlarında farklı bir atmosfer oluşturuyor.

+Canakkale-Seramik-Jakarta

Doğanın en güzel dokuları Country’de
Doğal olanı seviyor, evin her odasında ahşap bütünlüğünü korumak ve şehirde bir çiftlik evi yaratmak istiyorsanız, Çanakkale Seramik’in Country serisi tam size göre. Kuzey ülkelerinin tertemiz havasıyla evinizde doğaya dönüş hissini uyandıran seri, ahşabın doğallığıyla seramiğin dayanıklılığını bütünleştiriyor. 15×90 cm ebadında bal, haki ve fındık renklerinde üretilen Country serisi, organik yaşamla doğal bir bağ oluşturuyor.

Canakkale-Seramik-Country