HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Çağdaş yaşamlara duru ve yalın mobilyalar

Ev yaşamını modern tarzın çizgileri ile yorumlayan İder Mobilya; günümüz moda ve trendlerine hakim bir tasarım dili ile koleksiyonlarını genişletmeyi sürdürüyor. Markanın evin hemen her alanında özgün atmosferler oluşturan tasarımlarından bazılarını sizin için inceledik.

 

Sidyma Yatak Odası Beyaz ve ceviz rengin uyumlu birlikteliğine dikkat çeken Sidyma yatak odası takımı, çizgili  ve köşeli formlar ile iddialı bir stil ortaya koyuyor. Gardırop, karyola, şifoniyer ve 2 adet komodinden oluşan takım, yatak başındaki ışığıyla hem fonksiyonel hem de estetik bir duruş sağlıyor. Gardırobunda 64 cm, şifoniyerinde 45 cm derinliğiyle fonksiyonel saklama alanları sunan takım, mekanı kullanışlı ve zarif bir görsellikle buluşturuyor.
Sidyma Yatak Odası
Beyaz ve ceviz rengin uyumlu birlikteliğine dikkat çeken Sidyma yatak odası takımı, çizgili
ve köşeli formlar ile iddialı bir stil ortaya koyuyor. Gardırop, karyola, şifoniyer ve 2 adet komodinden oluşan takım, yatak başındaki ışığıyla hem fonksiyonel hem de estetik bir duruş sağlıyor. Gardırobunda 64 cm, şifoniyerinde 45 cm derinliğiyle fonksiyonel saklama alanları sunan takım, mekanı kullanışlı ve zarif bir görsellikle buluşturuyor.
Aspendos Oturma Grubu  Çiçekler açmış bir salon kurgusuna odaklanan Aspendos, ferahlık sağlayan beyazın hakimiyetini öne çıkarıyor. Modelde yer alan yastıklar da çiçekli, beyaz ve kahverengi seçenekleriyle zevkli bir tasarım bütünlüğü sunuyor.  Salonlarda daha geniş oturma alanı sunan modelde iki adet 3’lü koltuk ve tekli berjer yer alıyor. Açıldığında yatak olabilen üçlü koltuklar işlevselliği artırıyor. Model, romantik detayları ve farklı kolçak dizaynı ile de ilgi çekiyor.
Aspendos Oturma Grubu
Çiçekler açmış bir salon kurgusuna odaklanan Aspendos, ferahlık sağlayan beyazın hakimiyetini öne çıkarıyor. Modelde yer alan yastıklar da çiçekli, beyaz ve kahverengi seçenekleriyle zevkli bir tasarım bütünlüğü sunuyor.
Salonlarda daha geniş oturma alanı sunan modelde iki adet 3’lü koltuk ve tekli berjer yer alıyor. Açıldığında yatak olabilen üçlü koltuklar işlevselliği artırıyor. Model, romantik detayları ve farklı kolçak dizaynı ile de ilgi çekiyor.
İsinda Koltuk Takımı Petrol mavisi rengi ile salonda cesur bir duruş sergileyen İsinda koltuk takımı, kumaş kaplamasıyla sıcak bir ambiyans sağlıyor. İsmini kıyılarımızdaki antik bir kentten alan İsinda koltuk takımı, denizin maviliğinden gelen rengini koleksiyonda yoğun şekilde yansıtıyor. Ayrıca isteğe göre farklı renk kumaş seçenekleri de sunuyor.  Koltukların ayaklarında göze çarpan ahşap renkleri de salonda uyumlu bir görsellik elde etmeye olanak veriyor. Tasarım çizgisi ile model, hem modern hem de klasik evler için ideal bir formda geliştirilmiş. Ürün üçlü koltuk, ikili koltuk ve tekli koltuk ile takım haline getirilmiş. Yatak olabilme özelliğini de içeren takımda çiçekli ve sade yastık seçenekleri bulunuyor.
İsinda Koltuk Takımı
Petrol mavisi rengi ile salonda cesur bir duruş sergileyen İsinda koltuk takımı, kumaş kaplamasıyla sıcak bir ambiyans sağlıyor. İsmini kıyılarımızdaki antik bir kentten alan İsinda koltuk takımı, denizin maviliğinden gelen rengini koleksiyonda yoğun şekilde yansıtıyor. Ayrıca isteğe göre farklı renk kumaş seçenekleri de sunuyor.
Koltukların ayaklarında göze çarpan ahşap renkleri de salonda uyumlu bir görsellik elde etmeye olanak veriyor. Tasarım çizgisi ile model, hem modern hem de klasik evler için ideal bir formda geliştirilmiş. Ürün üçlü koltuk, ikili koltuk ve tekli koltuk ile takım haline getirilmiş. Yatak olabilme özelliğini de içeren takımda çiçekli ve sade yastık seçenekleri bulunuyor.