HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Buram buram çiçek kokusu

Perdeden döşemelik kumaşa dek özellikle salonlarda kullanıcısının özgün bakış açısını ve hayatı yorumlayışını dile getiren ev tekstili ürünleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da modanın sıkı takibi ile mekanlara taşınıyor. Türkiye’de Tasarım Perde’nin birçok farklı marka ile gündeme getirdiği bu öyküler, her bireyin evini özel temalarla donatmayı başarıyor. Çiçeklerin büyülü dünyası da bu temalardan biri…

Ev tekstili dendiğinde akla gelen ilk desenlerden biridir çiçekler. Bugüne dek binlerce farklı desen ve renkle karşımıza çıkan çiçeklerin dünyası, tıpkı doğal ortamlarında olduğu gibi ev tekstili ürünlerinin üzerinde de sınırsız ve göz kamaştıran bir renk geçişini gözler önüne seriyor.

Tasarım Perde tarafından Türkiye pazarına sunulan onlarca güçlü markanın koleksiyonlarında, bu yaklaşımın yeni izlerine de ulaşmak mümkün oluyor. Beyazın iç aydınlatıcı gücü ve etkileyici fon özelliği, 2013 sezonunda da etkinliğinden bir şey kaybetmiyor. Beyazın üzerinde şekillenen zarif, özenli çiçek desenleri; bir konsept oluşturmak amacı ile döşemelikten perdeye ve hatta duvar kağıdına dek aynı desenleri ya da tamamlayıcı desenleri içerebiliyor.

Bu özel yaklaşımın dekorasyondaki sonucu ise başarılı bir uygulamanın ardından gelen inanılmaz güzellikteki bir bahçe görüntüsü ya da doğanın serbest formları arasında özgür bir ifade tarzı olarak kendisini gösteriyor.