HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bu toprakların kültüründen esinlenen tasarımlar

Binlerce yıllık tarihi ve farklı kültürlere yaptığı ev sahipliği ile inanılmaz bir ilham kaynağı olan coğrafyamızın izlerini evlere taşıyan Koleksiyon; özgün ve fonksiyonel tasarımları ile dikkatleri üzerinde topluyor. Modeller hem ev sahibine hem de konuklarına ayrıcalıklı ve zamansız bir mekanda yaşama duygusunu hissettiriyor.

Yaşam alanında
Karnaval TV Ünitesi karşısında konumlandırılacak Serdivan kanepelerde keyifli sohbetlere ve hobilere zaman ayırmak mümkün. Sohbetlere eşlik edecek çayları Dervish Semazen bardaklar eşliğinde içmek de farklı bir dokuyu hissetmeyi mümkün kılıyor. Salon zemininde renk, biçim ve imgeden oluşan bir dille masalların izlerini taşıyan Bilaller Quartz halı ve üzerinde geometrik şekillerde Bremen sehpalar ile konsept tamamlanabiliyor.

oturma-grubu

Yemek alanında
Uzun sohbetlerin yapıldığı leziz bir akşam yemeği için konforlu bir masa, rahat sandalyeler ve tabii ki şık bir sofra takımına sahip olmak önem taşıyor. Koleksiyon’un Babil serisinde yer alan İstanbul büfeden şık yemek masasına taşınacak Eser-i İstanbul yemek takımlar ile tüm bu beklentileri birarada yanıtlamak mümkün oluyor.

Gazel-Masa-Gazel-bufe

Babil-istanbul-bufe

Eser-i-istanbul-yemek-takımı

Orion-komodinUyku alanında
Koleksiyon’un uyku aşamasında da birçok farklı sunumu bulunuyor. Bunlardan biri olan Suenios yatağın rafine çizgisi, mekanda sade ve rahat bir atmosfer oluşmasına olanak sağlıyor. Modeli Orion komodin ile kombinleyerek iç dekorasyonda şık bir hareketlilik elde etmek de mümkün.

Suenios-Yatak