HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bu Sonbahar evdeyiz

+506-AC02-WA_

Havalar soğumaya başladı ve evde geçirilecek zamanlara keyif katma uğraşları da arttı. Yaz’a göre çok daha sık zaman geçireceğimiz evlerimiz, kişisel bir liman olmanın ötesine geçiyor ve uzun saatlerin geçirileceği bir yaşam alanı kimliğine yeniden kavuşuyor. Yeni mevsimin yeni karakteri ile evimizde keyifli anlar yaşamanın birçok yolu var. Birkaç öneri de bizden…

Rahat köşeler edinin

Konforlu ve sıcak bir ortam yaratmanın yollarından biri de tarzınıza uygun köşeleri mekanda konumlandırmak.

Enza-AydaKoseTakimi

muvit-muzip-kulaklikMüzik dinleyin

Çanta ve cepte taşırken dolanıp adeta düğüm olan kulaklık kablosu derdine çözüm getiren Muvit Muzip’e elmasepeti.com’dan ulaşılabiliyor. Kablosunun üzeri özel bir yöntemle fermuar ile kaplanan Muzip, gerektiğinde tıpkı kıyafetlerimizde olduğu gibi fermuar kapatılarak tek bir bütün haline gelebiliyor.

cellini-galaxy-5Yorgunluğunuzu atın

Cellini, yeni Galaxy 5 koltuğuyla farklı bir masaj deneyimine imkan veriyor. Ürün, masaj esnasında müzik dinlenilmesini ve müzikle senkronize bir şekilde masaj yapılmasını sağlayan özellikler içeriyor.

Iphone ile kontrol edilebilen Cmodel, 6 farklı teknikle masaj uygulayabiliyor. Elektrikli pozisyon belirleme, LED ışık sistemi, titreşim gibi özellikler de mevcut.

PE303529Eğlenceli yemek alanları yaratın

Sevdiklerinizle geçireceğiniz uzun yemek saatleri için, rahat sohbet edebileceğiniz ergonomik ve konforlu yemek alanları yaratmak büyük önem taşıyor.

Bu sayede uzun Sonbahar ve Kış gecelerinde, ortamdan aldığınız keyfi bölmeden, anılara işlenecek paylaşımları hayata geçirebilirsiniz.

ADS_0146Yumuşak zeminlere basın

Koçtaş’ın farklı formlarda hazırladığı peluş halılar, sıcaklık duygusunu taşıyan yumuşacık zeminler hazırlıyor.

candia.com.tr-35,10-TL-(4)Eviniz güzel koksun

Sıklıkla havalandıramayacağınız evinizin havasını tazelemek ve güzel kokmasını sağlamak için, birçok farklı tasarıma ulaşabilirsiniz.

Keyifli vakit geçirin

Rahat ve size özel bir koltukta, kitap okumak ya da sosyal medyada sohbet etmek için şık ve kullanışlı bir alan oluşturabilirsiniz. Bunun için koltuğunuza uyum sağlayacak  işlevsel ve mobil bir raf/sehpa sistemi yeterli olacaktır.

Film arşivinizi düzenleyin

Uzun gecelerin belkide en sık başvurulacak eğlencesi, izlemediğiniz filmleri DVD ya da BluRay kalitesinde sevdiklerinizle paylaşmak olacak. Güzel bir arşivi depolayacak ve tüm medya aygıtlarını biraraya getirecek şık TV Üniteleri, bu hobinizin estetik platformu olacaktır.

Teleset-Elegance-TV-ünitesi

Smart_Viera_TXL65WT600Son teknolojiyi takip edin

Panasonic 4K teknolojisiyle seyir keyfinde çığır açmaya hazırlanıyor. HDMI 2.0 tabanlı 4K 50/60 Hz giriş ve DisplayPort 1.2a özelliklerine sahip, dünyanın ilk 4K Ultra HD TV’si; olağanüstü seviyede görüntü kalitesinin yanında kişiselleştirilmiş ekran, aynı anda iki farklı görüntü izleme gibi Smart VIERA’nin tüm yeniliklerini kullanıcılara sunuyor. 4K teknolojisi HD teknolojisinden 4 kat daha fazla ayrıntılı görüntülere imkan tanıyor.

Ayaklarınızı sıcak tutun

Hemen hemen her sezonda trendy olan hayvan desenleri, giysilerden sonra Twigy ile terliklerde de kendini gösteriyor. Leopar desenli tasarımlar, Twigy ile babetlerin yanı sıra klasik terliklerle de evlere giriyor.

Muhteşem ses deneyimini yaşayın

Samsung Soundbar, SoundShare olarak bilinen bir teknoloji ile Bluetooth üzerinden TV’ye doğrudan bağlanıyor ve tek bir uzaktan kumanda ile yönetilebiliyor. Model pürüzsüz ve düzgün bir ses oluştururken lambalı amplifikatör ise zengin ve doğal bir ses sağlamasının yanı sıra gereksiz ses bozulmalarını da azaltıyor.

Samsung-Soundbar

Bu Sonbahar evdeyiz