HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Beyazın saflığına yer açın

Güral Vit,  Palermo banyo dolapları ile karakterli banyolara imza atmaya devam ediyor. Beyazın masumiyetini banyolara taşıyarak, aydınlık ve ferah mekanlar yaratan model, duru güzelliği ile bireyi özel hissettiren bir atmosfer yaratmayı başarıyor.

+GURAL-VIT-BANYO

Banyodan beklentisi yüksek olanlar için Güral Vit, banyo dolapları ile dekorasyonunda taze bir hava estirmeyi hedefliyor. Markanın bu anlayış ile hayata geçirdiği Palermo; estetik sunumunu yanı sıra işlevsel ve konforlu kullanımı ile de dikkat çekiyor. Çekmece ve dolap kapakları, şık kulpları ile rahat açılan, yavaş ve sessizce kapanan formda tasarlanmış. Farklı ebat çeşitleriyle de her banyoda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Modelde yer alan modüllerin yüksek ve zarif ayak formları, kulp ve detay çözümlemeleri bir yandan klasik severlere özgün bir sunum sergilerken, bir yandan da çağdaş bir yaşam alanından beklentileri yine çağdaş bir yaklaşımla ele alıyor. Özel desenli ayna konseptin şıklığını tamamlıyor. Tezgah üstü lavabo ise zarafeti daha da belirginleştiren bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

trıa-klozet-gorsel palermo-dolap