HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Beyazın duruluğu, siyahın asaleti…

Hayatın parıltısını banyolara taşıyan markalardan biri de Creavit… Geniş koleksiyona eklenen yeni banyo mobilyalarını Creavit Gloss adı altında beğeniye sunan marka; bir yandan bu mekanı zarif ve çarpıcı bir görünümle buluştururken bir yandan da tasarım gücü sayesinde banyolara maksimum işlevselliği katmayı amaçlıyor.

1349118814_gloss_mekan

gloss_detayCreavit’in şık tasarımı, siyah ve beyazın mükemmel uyumunu pırıltılı bir sunum ile banyoya taşıyor. 100 cm’lik alt ve üst modülden oluşan Gloss banyo mobilyası, 130 cm’lik boy dolabı ile mekandaki bütün depolama ihtiyacını en işlevsel biçimde karşılıyor.

Beyaz gövdesinin sadeliği, parlak siyah lake kapaklarla tamamlanıyor. Kapaklarında kullanılan metal kulplar ve detaylarında tercih edilen aynalı şeritler banyonun ışıltısını artırıyor. LED aydınlatmalı ve harekete duyarlı geniş ayna da estetik görünümü tamamlayan önemli bir obje konumunda ele alınıyor. Markanın lavabo ve armatürleri ile hem teknik hem de estetik açıdan mükemmel uyum sağlayan model, banyoyu bir yaşam alanına dönüştürüyor. Modelde dikkat çeken detayların göz yormayan pratik çözümlerle hayata geçirilmesi, ev sahibinin dar alanlarda bile geniş ve ferah bir kullanım konforu yaşamasını olanaklı kılıyor.